Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Skoro jako z pohádky: Ze skrblíka se po mrtvici stal rozdavačný lidumil

Z dlouholetého skrblíka se stal filantrop.

Nikdy nevíte, co se s vámi může stát, když vás potká jakékoliv onemocnění. Například taková mrtvice. Ta může s vaším životem zamávat věru zle. S osudem devětačtyřice­tiletého Brazilce ale zatočila úplně jinak. Ze strýčka Skrblíka se stal muž, který by druhým jen dával.

Brazilec byl manažerem velké společnosti a byl známý tím, že by si pro korunu koleno nechal vrtat. Poté, co prodělal mrtvici, se z něj stal ale optimistický jedinec, který dělá nejraději radost dětem, jež potká na ulici, a kupuje jim, co si zamanou.

Podle odborníků prodělal dotyčný mrtvici kvůli vysokému tlaku. Po ucpání mozkové cévy došlo ke krvácení do subkortikální oblasti mozku. Tím došlo k narušení centra emocionálního chování a rozhodování.

I když jsou všichni ze změny Brazilcova chování nadšeni, jeho manželka trpí. Podle ní se manželovou štědrostí jejich rodina blíží k bankrotu. Muž ale na svém chování nehodlá nic měnit a dál si užívá šíření štěstí mezi obyčejný lid.

Mohlo by vás zajímat

Další články