Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skoro čtyřicítka Petra Hřebíčková má postavičku jako lusk: Film Přes prsty je důkaz

Zdroj: csfd
+ Dalších 5 fotografií
premiéra filmu
Herečce Petře Hřebíčkové klepe čtyřicítka na dveře, ale i přesto vypadá naprosto skvěle. V novém filmu Přes prsty se téměř celou dobu promenáduje ve volejbalovém dresu, který toho moc nezakrývá. Petra se rozhodně nemá za co stydět, protože má postavičku jak lusk.

Petra Hřebíčková je půvabná česká herečka, která má natočený nespočet filmů. Pomalu se jí blíží čtyřicáté narozeniny a to pro některé ženy není úplně příjemná záležitost. Pár vrásek a kila navíc k tomuhle věku patří. Nicméně Petra zřejmě nemusí mít strach.

Ve snímku Přes prsty, který brzy bude mít premiéru na filmových plátnech, Petra dokazuje, že věk je jen číslo. Téměř celý příběh se odehrává na beachvolejbalovém hřišti, kde hlavní hrdinka Linda, kterou hraje právě Petra, a Pavla, kterou hraje Denisa Nesvačilová, obětují všechno volejbalu. Z čehož vyplývá, že hlavní hrdinky se téměř celý děj objevují na hřišti v titěrném volejbalovém dresu, který toho moc nezakrývá. Skoro čtyřicátnice Hřebíčková předvedla naprosto ukázkovou postavu. Její tělo rozhodně neodpovídá věku a je dost možné, že byste si ji zezadu mohli splést s nějakou dvacítkou.

Krom Petry a Denisy se ve filmu objeví Jiří Langmajer, Vojtěch Dyk, Jakub Prachař (35), Zdena Hadrbolcová nebo Marek Taclík. Na snímek Přes prsty od tvůrce legendárního seriálu Most! Petra Kolečka se můžete těšit v kinech od 29. srpna.

Související články

Další články