Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Skončíte po halloweenské party v něčí posteli? Váha jako čarodejnice očaruje krále zombíků Lva

kdo bude svůdná čarodejnice?
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
horoskop
Znamení zvěrokruhu vypovídá hlavně o vaší osobnosti a o tom, co máte rádi.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani mají rádi originální věci, takže je na haloweenské párty rozhodně nepotkáte v něčem, co měl už na sobě snad každý. Žádná jeptiška, čarodějnice nebo upír. Vymyslí si jeden z nejoriginálnějších kostýmů všech dob. Půjdou totiž za odpadkový koš! S tímto kostýmem si však rozhodně neštrejchnete!

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Býk odjakživa miluje červenou barvu a taky ví, že mu moc sluší. Má rád, když je středem pozornosti, takže rozhodně nebude stát v koutě. Určitě půjde za červenou karkulku, která bude pořádně žhavá. Krátká sukýnka a červené podpatky budou to pravé ořechové. Váš kostým bude natolik sexy, že budete rozdávat každému své číslo.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Blíženec vždycky přemýšlí o kostýmu na halloweenskou party na poslední chvíli. Bylo by dobré, kdybyste se tento rok připravili alespoň týden dopředu a vymysleli, za co vůbec vyrazíte. Mohlo by to totiž dopadnout tak, že v půjčovně kostýmů na vás zůstane jen kostým prasátka. To byste určitě nechtěli...

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Rak je stydlín, takže u něj nehrozí, že by si oblékl něco okázalého. Vsadí proto na starou dobrou klasiku. Kostým jeptišky nebo kněze bude natolik nenápadný, že se budou cítit komfortně. K jejich citlivé povaze nejde žádná nestvůra. Nebude to však žádná laciná jeptiška, která každému dá.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Lev si potrpí na to, aby byl za každou cenu a pořád na očích. Musí být středem pozornosti a pokud není, je něco špatně. Svůj kostým si dokonce nechá ušít na míru a nebude mít problém zaplatit za něj nehoráznou sumu. Nejspíš z něj bude král zombíků s pořádnou korunou. naprosto vás učaruje místní čarodejnice ve znamení Váhy. S velkou pravěpodobnsotí spolu skončíte v posteli.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Panna rozhodně nebude vymýšlet žádné záludnosti. Miluje minimalismus a tím se bude řídit i při výběru oblečku na akci. Obleče tmavé šaty nebo kalhoty, nasadí rohy a ocas a půjde za ďábla. V kostýmku sexy dračice nažhavíte kdejakého andílka. Prostě nic, co by jim vzalo půl hodiny. Svůj čas radši věnují plánování důležitých věcí.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Váha nebude do poslední chvíle vědět, co by si na takovou podzimní párty plnou strašidel měla vzít. Jednou chce být naivní princezna, následně strašidelná čarodějnice. Milé Váhy, měly byste se co nejdříve rozhodnout, co budete, jinak na svůj kostým neseženete všechny potřebné věci a pravděpodobně si neužijete nezávazný sex. Vsaďte na tajemnou čarodejnici a naučte se nějaký lektvar.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Vášnivé znamení se v Haloweenu naprosto vyžívá. Už několik měsíců předem má vymyšleno, za co tento rok půjde. Zkouší různé make-up tutoriály z videí na internetu a piluje všechny možné techniky se štětci. Jejich obličej bude tak precizně namalovaný, že si každý bude ťukat na hlavu. Půjdou totiž za zeměkouli.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Střelec odmalička miluje jídlo, takže se rozhodne, že až vyrazí na nějakou místní haloweenskou akci, půjde za nějaký pokrm. Svou životní filozofii musí totiž všude prosazovat. Vyhraje u nich kousek pizzy a nebo krásně žluté hranolky. Tento večer budete mít poměr jen s grilovaným kuřetem, který bude na rautu.

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

Kozoroh tyhle akce moc nemusí. Připadá mu to jen jako hloupý americký svátek a nechápe, proč by se měl takového večera účastnit, když bydlí v České republice. Raději se vyvalí doma na gauči a pustí si horor, to mu přijde smysluplnější.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Vodnář si potrpí na všelijaké podivné věci. V žádném případě nevyrazí na akci v něčem tradičním. Žádné strašidlo, zombík nebo nějaká další nestvůra. Nebudou mít problém se převléci za mořskou pannu a doplazit se do clubu i s pořádným ocasem. Možná na konci večera se u vás objeví ještě další ocásek. Čí to asi bude...

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Tady to jistí klasika. Ryba je spíše konzervativní jedinec, takže se bude držet starých dobrých pravidel. Nasadí upíří zuby, napatlá kečup a půjde se do někoho zakousnout. Bude to snad citlivý Rak, který naprosto podlehne vašemu děsivému kouzlu?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy