Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Skončila v krvi!? Sousedé mají jasno o matce umučeného Marečka (+3) z Loun

+ Dalších 26 fotografií
V sobotu otřásla severočeským městem Louny smrt tříletého chlapce. Mezi lidmi rezonují negativní emoce z události, která vypadá, že šlo o týrání dítěte. Na sociálních sítích ani v Lounech lidé Marečkově matce nepřejí nic pěkného. Naopak. Řeší se hlavně to, že zcela zmizela. A objevila se dokonce tvrzení, že Simonu lidé z jejího sousedství zbili do krve a skončila v péči lékařů. Redaktoři eXtra.cz se vydali na místo, kde se tragická událost stala.

Atmosféra v Lounech je velmi napjatá. Na sociálních sítích někteří sousedé mladého páru tvrdí, že z bytu slyšeli křik, pláč dítěte nebo rány. Paradoxem ale je, že nikdo nenahlásil nic na „sociálce“ ani na policii. Na matce malého chlapečka ovšem lidé nenechávají nit suchou. A přejí jí nejhorší trest.

O Simoně ale v tuto chvíli nikdo nic neví. Jen se spekuluje, že se uzavřela v bytě, kde žila se svým synem a přítelem. Jiní jsou přesvědčeni o tom, že někteří ze sousedů na ni uspořádali „trestnou výpravu“. „Zmlátili ji a skončila v nemocnici,“ řekla eXtra.cz na kameru jedna ze sousedek.

I na sociálních sítích se to hemží názory, že byla fyzicky napadena a skončila v tratolišti krve. „Skončila na JIPce,“ stojí v některých komentářích na Facebooku.

Podle dalšího člověka z domu, kde matka chlapečka bydlí, je všechno jinak. „Je u své babičky. Doma není,“ řekl nám člověk, který rodinu znal. Podívejte se na reportáž, ve které někteří sousedi mladé rodiny promluvili na kameru.

Související články

Další články