Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Skončil na ULICI. Partner prezidentky Zuzany Čaputové má za sebou krutou minulost!

+ Dalších 14 fotografií
Těžký osud
Teprve nedávno prolomila mlčení a ukázala ho světu. Nově zvolená prezidentka Zuzana Čaputová (45) teprve nedávno odhalila identitu svého partnera - textaře, hudebníka a fotografa Petera Konečného (52). Málokdo ale zná jeho minulost, která je dost trnitá. Měl smůlu na ženy a kvůli jedné dokonce skončil na ulici.

O víkendu se Zuzana Čaputová stala prezidentkou Slovenska, když jí Slováci dali většinu volebních hlasů.

Charismatická blondýna o sobě prozradila, že se nedávno rozvedla a s exmanželem jsou přátelé. Aktuálně má přítele, s nímž žije. Donedávna ale jeho identitu skrývala. Pod tlakem dotazů, kdo je její vyvolený, ho však odtajnila.

Mnozí se začali dotazovat, kdo Peter Konečný je. Někteří ho hodnotí jako muže, který měl na ženy smůlu. Konečný je z Pezinku – městečko ležící na jihozápadě Slovenska. První manželka, se kterou má již dnes dospělého syna, trpěla zdravotními problémy a údajně opustila rodinu.

Peter Konečný si následně našel přítelkyni, která ho ale později vyhodila a skončil na ulici. V roce 2011 pro Slovenský týdeník Šarm přiznal problematický vztah se zmíněnou přítelkyní, která měla dvě dcery z předchozího vztahu a on si do společného bytu přivedl syna.

"Nedokázali jsme se shodnout, kdo má do jaké míry právo zasahovat do výchovy partnerova dítěte, " řekl tehdy pro slovenský týdeník. " To se stalo otevřenou ranou, která se při každé další neshodě jitřila, " dodal upřímně.

Navzdory všemu na možnost dalšího takového vztahu nezanevřel. Důkazem toho je i vztah se Zuzanou Čaputovou, rozvedenou matkou dvou dcer. Držme mu palce, že do třetice mu láska a vztah se slovenskou prezidentkou vydrží.

Mohlo by vás zajímat

Další články