Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skončí na ULICI? Anna Kadeřávková řeší vážný problém s bydlením a prosí o pomoc

Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
Problémy
Oblíbená herečka ze seriálové Ulice Anna Kadeřávková (21) řeší vážný problém. Týká se bydlení. A je dost možné, že pokud akutně nesežene nový byt, skončí s nadsázkou řečeno na ulici. Mladá herečka, které před několika týdny nevyšel vztah se skladatelem Danielem Bartákem (38), se svěřila lidem na svém Instagramu. A požádala o pomoc.

Annu Kadeřávkovou znají diváci hlavně z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje roztomilou Rozinu. Anička patří mezi jedny z našich nejkrásnějších mladinkých hereček, ovšem i když se může zdát, že všechno v životě má jednoduché, není to tak. Svědčí o tom, že nemůže delší čas nalézt nové bydlení, po kterém touží.

„Už se to táhne hrozně dlouho a beze změny, proto jsem se rozhodla po dlouhý době poprosit o pomoc nebo radu vás! Hledám byt k pronájmu v Praze. Byla jsem už na X prohlídkách a bez úspěchu,“ poprosila své fanoušky mladá herečka, zda by o něčem nevěděli, a dala tak najevo, že ji v novém bytě nikdo nechce. Možná ale sama je zvyklá na přepych a zatím se jí nepodařilo najít luxus hodný její velikosti.

A kde by ráda Anna bydlela? „Minimálně 2+kk, minimálně 50 metrů, ideálně balkon, terasa. Hezká kuchyň a cena do 20 tisíc korun,“ uvedla podmínky bytu, v němž by chtěla žít.

Anna shání pronájem už několik dlouhých měsíců. Netajila se tím, když se rozešla s Johanem Mádrem (23). „Sháním nový byt, tak snad se mi to brzy podaří,“ uvedla pro eXtra.cz před více než půl rokem. A jak to vypadá, i oblíbená herečka se může ocitnout v situaci, kdy se musí obrátit na své fanoušky. Držme jí palce, snad svou těžkou situaci s bydlením rychle vyřeší.

Související články

Další články