Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Skomírající Angelina Jolie, která váží 34 kg: Předstírá úsměv, aby nestresovala děti!

Bojuje o děti!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 81 fotografií
Živí se jen kostkami ledu, její tělo šíleně strádá, ale Angelina Jolie (43) si dál žije ve své pohádce. "Nechce o tom ani slyšet, do všech stran hlásí, že je úplně v pohodě," řekl zdroj z hereččina okolí americkým médím. Přišla však tvrdá rána v podobě hrozby, že přijde o děti. A tak rozjela přetvářku, jakou svět neviděl!

Psychiku už má v troskách a teď Angelina Jolie dělá všechno pro to, aby si nenávratně odepsala i tělo. Prý váží pouhých 34 kilogramů a je jen otázkou času, kdy přijde kolaps. Ale hollywoodská herečka má svému blízkému okolí přesvědčeně tvrdit, že je naprosto v pořádku.

Novou hrozbu, že přijde o děti, ale už Angelina bere vážně. Nedovede si představit, že by je měl v péči Brad Pitt (54) a ona se musela doprošovat, aby je vůbec mohla vidět. Jen málokdo nepostřehl, že zasmušilý výraz na fotkách, který „nesundala“ několik posledních měsíců, nahradil americký úsměv se vší parádou. Ti, kteří ji znají dobře, ale tvrdí, že jde o přetvářku právě kvůli dětem.

„Vše je jen na oko pro fotografy, kamery a média. Angelina na tom není psychicky dobře a děti v její péči rozhodně nejsou šťastné,“ řekl blízký zdroj zahraničnímu magazínu Star.

Jestli se nechají opít rohlíkem a nechají se zatáhnout do falešné hry, se snad brzy dozvíme. Naděje jsou malé, ale kdo nic nezkusí, nic nezíská, že, Angelino!

Související články

Další články