Trendy
Ano, šéfe! Zrádci 2025 Love Island 2025 Filip Turek

Otřesné video: Školačky v Písku brutálně zbily mladší dívku. Kopaly do ní i poté, co ležela na zemi

Otřesné video: Školačky v Písku brutálně zbily mladší dívku. Kopaly do ní i poté, co ležela na zemi
Zdroj: Michal Pilný
Předchozí Další
Video
Na sociálních sítích začalo kolovat video zachycující brutální bitku v Písku. Ve videu je zaznamenáno, jak několik školaček surově napadlo mladší dívku. Napadená skončila s poraněním hlavy v nemocnici.

Českem aktuálně otřásá video, ve kterém několik dívek napadlo mladší slečnu. Podle informací Blesku k brutální bitce došlo 22. srpna. Incidentu, který se odehrál v Písku nedaleko Výstaviště a letního kina, přihlíželo několik dalších dětí.

Agresorka nejprve tahala mladší dívku za vlasy a mezitím další agresorka dala oběti silnou ránu do obličeje. Pak dívku prudce strčily a ona spadla na záda. Při pádu se oběť uhodila do hlavy o betonovou dlažbu.

To útočnicím ale nestačilo. Do dívky kopaly i poté, co byla na zemi. Útočnice zahnal až hlas dospělého muže.

Agresorky jsou v Písku známou firmou. „Všichni ty holky tady známe. Jsou s nimi jen problémy. Taky teď už několik dní nejsou nikde vidět. Dřív tu různě v okolí posedávaly a nyní se bojí,“ řekla jedna ze sousedek. I hoch, co video sdílel, má s útočnicemi osobní zkušenost. „Mě samotného už tady přepadly 4x podobným způsobem. Pokaždé byly minimálně ve třech,“ napsal na sociální síť Michal.

Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka

Související články

Další články

Nejnovější kauzy