Školačka (13) se při masturbaci natočila příteli (15), teď se tím musejí zaobírat klatovští policisté. Chlapec totiž video rozeslal dalším spolužákům ze školy, kterou oba navštěvují. Ke strážcům zákona s choulostivou kauzou přišla matka dívky poté, co ji na věc upozornila učitelka.

Dívka se pak přiznala, že vše začalo intimními fotkami, které si s klukem vyměňovala, informovaly Novinky.cz. Jenže pak chtěl chlapec i video, a tak se mu natočila při masturbaci. Po rozchodu se citlivé záběry ocitly v rukou ostatních spolužáků.

Podle chlapcových slov svou tehdejší přítelkyni k ničemu nenutil. Vše mu měla poslat z vlastní vůle. Když se rozešli, domníval se, že ostatním rozeslala jeho intimní fotky jako první. Proto rozšířil video mezi spolužáky.

Pokud se vina chlapce prokáže, hrozí mu za zneužití dítěte k výrobě pornografie až tři roky za mřížemi. Policie je zatím na začátku vyšetřování. „Vzhledem k věku poškozené i podezřelého nebudeme sdělovat bližší informace,“ sdělila policejní mluvčí Dana Ladmanová.