Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Školačka (13) z Klatovska se příteli natočila při masturbaci, ten se o video podělil se spolužáky

Ilustrační foto.
Policisté na Klatovsku řeší choulostivý incident. Teprve třináctiletá školačka se natočila při masturbaci, aby následně video poslala svému patnáctiletému příteli. Ten ho po rozchodu rozeslal spolužákům. Hrozí mu až tři roky ve vězení.

Školačka (13) se při masturbaci natočila příteli (15), teď se tím musejí zaobírat klatovští policisté. Chlapec totiž video rozeslal dalším spolužákům ze školy, kterou oba navštěvují. Ke strážcům zákona s choulostivou kauzou přišla matka dívky poté, co ji na věc upozornila učitelka.

Dívka se pak přiznala, že vše začalo intimními fotkami, které si s klukem vyměňovala, informovaly Novinky.cz. Jenže pak chtěl chlapec i video, a tak se mu natočila při masturbaci. Po rozchodu se citlivé záběry ocitly v rukou ostatních spolužáků.

Podle chlapcových slov svou tehdejší přítelkyni k ničemu nenutil. Vše mu měla poslat z vlastní vůle. Když se rozešli, domníval se, že ostatním rozeslala jeho intimní fotky jako první. Proto rozšířil video mezi spolužáky.

Pokud se vina chlapce prokáže, hrozí mu za zneužití dítěte k výrobě pornografie až tři roky za mřížemi. Policie je zatím na začátku vyšetřování. „Vzhledem k věku poškozené i podezřelého nebudeme sdělovat bližší informace,“ sdělila policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Související články

Další články