Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Školáci ve Vrbně zaútočili na kantorku! Starosta, jehož vnučka otrávila učitelku, rezignoval. Co mu zlomilo vaz?

Starosta Vrbna Petr Gross (vlevo) a ředitel školy Zdeněk Bártek.
Zdroj: reprofoto TV Nova
Když vaše vnučka otráví učitelku, tak se jí jako děda budete zastávat. Pokud jste v obci starostou, tak si možná došlápnete na vedení školy. Přesně tohle předváděl vládce Vrbna pod Pradědem Petr Gross. Nyní konečně rezignoval.

Dvě dvanáctileté dívky a jeden chlapec se rozhodli, že otráví svou učitelku. To se jim skutečně povedlo, do kávy jí nasypali léky a projímadlo, uvedla TV Nova. Učitelka zkolabovala a byla nakonec ráda, že jí není nic vážného – psali jsme ZDE.

Děti měly být přísně potrestány. Tak to ve školství chodí. Nebo by to tak chodit mělo.

Ale do věci se vložil děda jedné z dívek, který v obci působil jako starosta. A začal na školu tlačit, aby dívky netrestala, že to bylo jinak. Že chyba je na straně pedagogického sbo­ru.

Jenže obyvatelům Vrbna pod Pradědem se tlak starosty Petra Grosse vůbec nelíbil. Obyvatelé malébné obce byli přesvědčeni, že zneužívá své postavení a volali po jeho rezignaci.

Televize Nova ve středu oznámila, že Petr Gross nakonec tlak neustál a rezignoval. Ještě předtím si stihl oficiálně postěžovat na novináře, že kauzu zpolitizovali – čtěte ZDE.

Co dodat?

Související články

Další články