Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Škola povolala právníky, Eva (24) obrací: Odhalený hrudník byl prý pouhý experiment

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
kauza poprsí
Odhalila svoje přednosti ve škole a tvrdila, že jí za to vedení pohrozilo vyhazovem. Jenže se ukazuje, že všechno bylo úplně jinak. Za Evou Š. (24), která hrudník často vystavuje i na sociálních sítích, měl přijít učitel s poznámkou, že takový styl oblékání není na akademické půdě příliš vhodný. Když prosáklo na povrch, že Ostravská univerzita povolala právníky, dívka v dalším vyjádření otočila o sto osmdesát stupňů!

„Dnes jsem byla na univerzitě upozorněna na možnost vyloučení za svůj skandální styl odívání,“ napsala Eva (24) ve středu s tím, že nepokládá odhalování bradavek na veřejnosti za nic nenormálního. Podle Ostravské univerzity, na které dívka studuje, to ale bylo jinak.

Za průsvitný top, pod nímž byla zřetelně vidět prsa studentky Evy, jí prý nikdo vyloučením nehrozil. „Pedagoga celá tato mediální kauza mrzí. Mluvil jsem s ním o tom. Řešil to i s vedením fakulty. Neřekl jí, že by ji mohli za nevhodné oblečení vyloučit. Pouze slušně upozornil, že podobný oděv není vhodný,“ řekl webu tn.cz mluvčí univerity Adam Soustružník.

Trapné překrucování

Incidentem už se začalo zabývat právní oddělení školy. Eva v ten moment otočila o sto osmdesát stupňů a svůj původní rozhořčený příspěvek označuje za pouhý experiment.

„Na celém tomhle experimentu mě nejvíc baví to množství zpráv nebo komentářů o tom, že jsem "k-rva“, „z-sraná p-ča“, „najdi si chlapa, m-dko“, ale i „d-vka, která si místo ve škole vy-ukala“. Vlastně jsem obdržela takový profesionální psychologický rozbor zdarma," vzkázala na Twitteru, kde se jí za to řada lidí vysmála.

Na sociálních sítích zaznívá i názor, že by měla Eva vyhazov dostat za pošpinění dobrého jména školy. I kdyby se tak nestalo, dá se očekávat, že kauza bude mít ještě zajímavou dohru.

Související články

Další články