Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

ŠKOLA MILOVÁNÍ: Sexkoučka vás naučí, jak si užít parádní anální sex!

Patříte k lidem, kteří by rádi vyzkoušeli anální sex? V tom případě vám dnes sexkoučka Gaia opravdu poradí. Většina z nás totiž s touto praktikou začíná naprosto špatně a pak dochází k velmi bolestivému poranění.

Pakliže jste se rozhodli pro anál, měli byste nejdříve velmi dobře prostudovat techniku, aby nedošlo k bolestivému poranění. Právě proto si toto téma vzala Gaia na paškál a poradí všem zvědavcům. Věděli jste například, že i při análním sexu můžete používat různé sexuální pomůcky pro začátečníky?

První velkou chybou, kterou asi většina dělá, je, že se do análu vrhnou moc narychlo, a tím můžou sobě i partnerovi způsobit bolest, kvůli které se pak už anál neopakuje. Nezapomínejte, že na proniknutí do zadku se musí velmi pomalu. Musíte projít přes první a druhý svěrač a k tomu je zapotřebí trochu času. Použijte rozhodně lubrikant a pěkně pomalinku pronikejte dovnitř. Uvidíte, že při správné technice si anál zamilujete.

Mohlo by vás zajímat

Další články