Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Škodovky lákají na prsaté zaměstnankyně: Video z fabriky se stalo hitem internetu

V závodu Škoda Auto se odehrávala šikana dělníků.
Zdroj: profimedia.cz
Virální video

Škodovka zveřejnila video z fabriky, které se stalo absolutním virálem. Diváky na něm totiž zaujala neobvyklá náhledová fotografie, na které je velmi štědře obdařená pracovnice. Ta jistě přitáhla pánskou pozornost více, než způsob, jakým se vyrábí auta...svědčí o tom 2,5 milionu shlédnutí, kterými se video pyšní.

Virální video Škodovky

Škoda dokázala nemožné. Obyčejné video se záběry z montážních linek mohlo být klasickou nudnou šedí ve světě YouTube. Jenže když do výrobny přidáte fešnou zaměstnankyni, stane se z videa okamžitě virál.

Slečna se na náhledovce, ve videu už ne

Za pár měsíců od zveřejnění získalo video dva a půl milionu shlédnutí, diváky, především zřejmě muže, však zřejmě zaujala dáma na náhledovce víc, než fešná továrna.

Jenže o to je zajímavější, že zatímco mohutně obdařená slečna se nachází na náhledovce, v samotném videu už jako by se po ní zem slehla. Diváci se tak musí spokojit už jen se zákulisím výroby Škodovek.

Kvůli polovodičové krizi je pro automobilky stále obtížnější naplňovat naplánované kapacity. Poptávka roste, avšak kvůli nedostatku součástek je ji jen těžko možné uspokojit. Po shlédnutí tohoto videa však zřejmě touha po autě značky Škoda ještě vzroste. Nedivili bychom se.

Související články

Další články