Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Skočil pod vlak jako táta: Zemřel nadějný devatenáctiletý fotbalista Kristián

Fotbalista Kristián skočil pod vlak
Zdroj: Pixabay
Sebevražda

Na Slovensku skončil pod koly vlaku devatenáctiletý nadějný fotbalista Kristián. Mladík si vzal svůj život úmyslně. Skončil podobně jako jeho otec, který se zabil stejným způsobem poté, co zavraždil Kristiánovu matku přímo na ulici.

Tragicky skončil život devatenáctiletého nadějného fotbalisty Kristiána. Ten spáchal sebevraždu skokem pod vlak. K události došlo na viaduktu ve slovenské Myjavě. Ačkoli se strojvůdce snažil vlak zabrzdit, nestihl to včas a chlapec na místě zemřel.

„Krátce po poledni došlo na trase Myjava-Poriadie ke srážce vlaku a civilní osoby, která se neoprávněně pohybovala na železničním náspu,“ cituje deník Blesk mluvčí slovenských železnic Riu Fejk Achbergerovou. „Náraz mu způsobil vážné devastující poranění, kterým na místě podlehl,“ doplnil pro TV JOJ lékař, který na místě neštěstí ohledával tělo.

Kristián od dětství procházel traumatickými zážitky. Když mu bylo pět let, jeho otec zavraždil jeho matku na ulici a pak se zabil tím, že stejně jako nyní Kristián skočil pod vlak. „Byl to takový usměvavý kluk, nebyl nějak tichý nebo uzavřený, teď zrovna maturoval,“ popisoval fotbalistu jeden z jeho spoluhráčů z myjavského druholigového klubu.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy