Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

"Skoč, to dáš!" Třísku hecovali puberťáci na Karlově mostě!

+ Dalších 6 fotografií
Podle očitých svědků se Třískovi snažili jeho balancování na mostě rozmluvit lidé, kteří se na mostě pohybovali. Parta mladíků herce, který na mostě prováděl svůj "rituál," naopak povzbuzovala ke skoku.

O celé tragédii se od začátku spekulovalo, zda-li šlo o nehodu, nebo o rozvážný čin. Přátelé a kolegové Jana Třísky tvrdí, že měl takový malý rituál na Karlově mostě, který dělal pokaždé před novým natáčením. Prý mu jedna ze soch na mostě nosila štěstí.

Tříska tentokrát ale nepřiměřeně riskoval. U sochy se vyhoupl na zábradlí mostu a několik chvil seděl s nohama směrem k vodě na zábradlí. Kochal se výhledem na Prahu. „Procházeli jsme se s manželem a vnučkou po Karlově mostě, když mě zarazilo, že na zábradlí směrem k vodě sedí starý pán. To mohlo být asi čtvrt na čtyři. U něj stála asi dvacetiletá tmavovlasá dívka, ke které se pán nakláněl a něco si povídali. Oba působili klidně. Moje vnučka si ještě všimla dalších dvou mladíků, co na toho pána prý pokřikovali: ‚Ty to dáš, skoč, skoč.‘ Chvíli jsme se zastavili, jestli nebude potřebovat pomoc, ale nic se nedělo a tak jsme šli dál,“ popsala situaci na mostě webu iDNES.cz Ludmila Bojanovská ze Senice na Slovensku.

Přátelé a kolegové Jana Třísky uvedli, že nepřemýšlel nad sebevraždou a že nechtěl umřít. Všechny tato událost zaskočila a nyní celá česká scéna drží smutek za výjimečného herce.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy