Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Skleničku si neodpustí ani teď: Těhotná Aneta Krejčíková do sebe klopila šampus!

Aneta Krejčíková je těhotná, přesto pije šampus.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 23 fotografií
Krásná Aneta Krejčíková (27) je v 7. měsíci těhotenství, to jí však nebrání, aby si povyrazila. Vždyť za pár týdnů už nebude mít na zábavu čas. Je ale na pováženou, zda je vhodné s miminkem v břiše klopit šampus. A ještě k tomu v obklopení kamarádek, které kouří jako fabrika.

Aneta Krejčíková patří nepochybně k nejkrásnějším těhulkám mezi českými celebritami. Teď je ale otázkou, jak je na tom se zodpovědností!

Herečka, kterou proslavil nekonečný seriál Ulice, si vyrazila s Berenikou Kohoutovou a rovněž těhotnou Kristýnou Leichtovou. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby na zahrádce nepila šampaňské!

Pevně věříme, že šlo o šampus bez alkoholu. Kdyby tomu tak nebylo, mohla by Krejčíková svoje miminko ohrozit. Je přece jenom už v 7. měsíci a porod začne co nevidět klepat na dveře.

Aneta se v poslední době pere s nejapnými připomínkami, že v těhotenství ztloustla. Přiznala, že má navíc rovných 13 kilogramů, ale netrápí ji to. „Ano, jsem těhotná. Ano, přibrala jsem. Prej nejkrásnější období ženy, to určitě!“ prohlásila nedávno Krejčíková, která se mateřství už nemůže dočkat. Tak snad to tím šampusem nepokazila!

Související články

Další články