Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Skleněné peklo v Jižní Koreji pohltilo 29 lidí: Nejhorší požár za devět let

Příšerné!
Ve čtvrtek před čtvrtou hodinou ranní zažívali obyvatelé jednoho z paneláků doslova peklo. Podle odborníků je tohle jeden z nejsmrtelnějších požárů za posledních devět let a má na svědomí 29 lidských obětí.

K obrovské tragédii došlo v Jižní Koreji, kde v jedné z budov vypukl obrovský požár. Ten má na svědomí devětadvacet obětí. Požár propukl ve čtvrtek kolem čtvrté hodiny ranní. Zemřelo při něm třiadvacet žen a šest mužů.

Jihokorejský prezident Moon Jae-in navštívil místo požáru, sdělil jeho mluvčí CNN. Město Jecheon také nabídlo, že poskytne všem pozůstalým finanční pomoc, aby mohli pohřbít své blízké. Taktéž se nabídli, že přeživším zraněným zajistí tu nejlepší zdravotní péči.

Zatím není jasné, kolik lidí bylo v budově v době propuknutí požáru. Někteří se zachránili tím, že skočili z balkónů na nafukovací matrace. Hasiči bojovali zhruba dvě hodiny, než požár dostali pod kontrolu.

Podle posledních informací propukl požár v jednom z aut v přízemí budovy, a poté se rozšířil.

Mohlo by vás zajímat

Další články