Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Sklapni! Karel Gott drsně setřel ženu, která tvrdí, že byla jeho milenkou!

Sklapni! Karel Gott drsně setřel ženu, která tvrdí, že byla jeho milenkou!
Zdroj: FTV Prima, profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Žena, která o sobě tvrdí, že byla milenkou Karla Gotta (78), tvrdě narazila. Slavný zpěvák se zastal své manželky Ivanky (41). Gottovi se nelíbí, že nějaká Alice se mu nabourává do soukromí.

Takhle drsné vyjádření nikdo nečekal. Alice Kovácsová (51) celou dobu tvrdila, že s Gottem jsou vynikající kamarádi a že sice už spolu nesouloží, ale láska přetrvá věky.

"S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoci. Přátelství naplněné spoustou šťastných, veselých, inspirujících setkání i s našimi společnými přáteli a dětmi. Karel je naším rodinným přítelem. Mám ho moc ráda," uvedla Alice pro deník Blesk.

Gott dlouho mlčel Určitě mu nebylo příjemné, že se zjevila nějaká paní z minulosti, která do novin vytrubuje takové intimnosti. Nakonec mu ale došla trpělivost. "Bulvární kauzu s paní Alicí Kovácsovou vnímám jen jako nesmyslný útok na moji manželku Ivanu. Nebudu se pitvat v článcích, které vycházejí, a nebudu skrz média nikterak rozebírat svoje soukromí," uvedl Gott pro web Expres.cz.

Alice tak dostala jasný vzkaz. Má sklapnout a starat se sama o sebe. Mistr Gott na tuto hru nemá náladu.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy