Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Skláním se Báře! Starala se o Luďka i maminku skvěle, řekla eXtra.cz Jiřina Bohdalová

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Bolest
V sobotu ráno zemřel český herec Luděk Munzar (†85). Poslední roky života byly pro něj trnitou cestou. I přesto se mohl spolehnout na svou milovanou dceru Báru. Redakce eXtra.cz oslovila blízkou kamarádku a kolegyni Jiřinu Bohdalovou, která se sklonila před tím, jak se dcera o oba rodiče starala.

Jiřina Bohdalová se s Luďkem Munzarem znala už z dob studií. Má s ním mnoho vzpomínek, zná osobně celou jeho rodinu. „Byl to skvělý člověk. Když jsem se tu smutnou zprávu dozvěděla, byla to pro mě rána. Sledovala jsem, že byli nemocní oba, Luděk i jeho manželka, a musím říct, že Bára se o ně starala mimořádně skvěle, klaním se jí. Neměla to vůbec lehké a zvládla to úžasně. V tuto chvíli nemám pomyšlení na nic veselého. Nevybavuji si to v tuto chvíli, je to pro mě velmi těžké, ani to nejde. Je to pro mě velmi smutná zpráva, která mě hluboce zasáhla,“ řekla eXtra.cz Jiřina Bohdalová.

Vedle řady filmových a televizních rolí byl Munzar i divadelním hercem. S manželkou Janou Hlaváčovou dlouhá léta hráli v Národním divadle, odkud ale v roce 1990 společně odešli. Munzar po sobě zanechal těžce nemocnou manželku Janu Hlaváčovou (80) a dcery Barboru Munzarovou (47) a Johanu Munzarovou z prvního manželství.

CO VÍME O SMRTI LUĎKA MUNZARA:

STRACH O TĚŽCE NEMOCNOU JANU HLAVÁČOVOU: ZASÁHLA JI SMRT MILOVANÉHO LUĎKA MUNZARA (†85)!

POSLEDNÍ PŘÁNÍ LUĎKA MUNZARA (†85): PŘED SMRTÍ SI STIHL UDĚLAT RADOST VYSNĚNÝM BOURÁKEM

PŘEDPOVĚDĚL SI SVOU SMRT: MRAZIVÁ POSLEDNÍ SLOVA ZESNULÉHO LUĎKA MUNZARA (†85)!

ZDRCENÁ BARBORA MUNZAROVÁ: SMRT MILOVANÉHO OTCE (†85) JÍ VZALA SLOVA!

OSUD SE S LUĎKEM MUNZAREM (†85) NEMAZLIL: KRUTÉ STÁŘÍ V BOLESTECH A BEZ ŘIDIČÁKU

ZEMŘEL LUDĚK MUNZAR (†85): LEGENDÁRNÍ HEREC NAPOSLEDY VYDECHL U SEBE DOMA!

Související články

Další články