Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Skladatel Jarek Šimek a SuperStar Michal Hudček začali válku! Kvůli písničce na sebe kydají litry špíny

Zdroj: Facebook, Veronika Pietrowská
+ Další 4 fotografie
Kdysi bývali přátelé, dnes si mažou z telefonních kontaktů na toho druhého číslo! Mezi skladatelem Jarkem Šimkem a finalistou SuperStar z roku 2005 Michalem Hudčekem to začalo vřít a létají mezi nimi slova, za něž by se styděl i Zdeněk Pohlreich, kterého sprostá slova proslavila více než šaškování u plotny... A jádrem sporu není nic jiného než písnička!

Ještě před lety jeden o druhém mluvil v superlativech, teď se vše změnilo. Dvě skladby, jedno téma a válka je na světě! SuperStar Hudček totiž o svém kolegovi tvrdí: "Šimku, okopíroval jsi mou písničku!" A co že se přesně stalo? Redakce eXtra.cz oslovila oba rozhněvané chlapce, co je předmětem jejich sporu, a buďte rádi, že na světě existují i větší problémy

"Před rokem mi vznikla skladba s názvem Nechci se probouzet sám. Nese svatební tematiku a Šimkovi se teď objevila podobná píseň v rádiích. Jeho hrají, mou ne. Navíc mám pocit, že ji okopíroval. Je to podle mě podraz," řekl nám rozlíceným hlasem Hudček a dodal něco o hajzlech a zlodějích.

Ovšem Šimek je zcela jiného názoru a o tom, že Hudček má podobnou píseň, ani netušil "Vůbec Michalovi nerozumím. Nezastírám, že je tematicky má skladba s názvem Svatba podobná té jeho, ale tu jeho skladbu jsem poprvé slyšel až teď, když se ke mně dostalo, že zuří. Moje píseň vznikla zhruba před rokem, a jak je vidět, lidé si ji zamilovali. Řeším to s ním, ale viděl bych v tom spíš nějakou nešťastnou náhodu," řekl eXtra.cz Šimek a jedním dechem dodal: "Navíc, pokud jde o téma, tak to by teď po mně mohli šlapat i Maroon 5 kvůli skladbě Sugar. Ta je také tematicky stejná. Michal se musel zbláznit."

Mezi oběma pány to evidentně pořádně vře. Až se uklidní, možná přijdou na to, že opravdové problémy vypadají jinak

Související články

Další články