Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Škatulata na Primě a velký návrat Perkausové: Moderátorka se vyjádřila k situaci

+ Dalších 7 fotografií

Nová primácká moderátorská dvojice si sedla na první dobrou. Krásná Eva Perkausová zářila po boku Petra Suchoně a během vysílání se hezky doplňovali, jako kdyby spolu vysílali už léta. I když po Evině návratu z mateřské dovolené se moderátorské dvojice hodně proházely a blondýnka ohledně změn dostávala dotazy ze všech stran, tak i přesto se s tím dokázala hezky vypořádat. Na svém Instagramu dokonce sdělila detaily celé situace.

Eva Perkausová se po třech měsících na mateřské vrací na televizní obrazovky. Její návrat ale způsobil něco, co asi nikdo nečekal. Vedení TV Prima totiž rozhodlo, že mezi ostatními moderátory Hlavních zpráv udělá velká škatulata batulata.

Gabriela Lašková končí

Místo musela uvolnit moderátorka Gabriela Lašková, která nakonec z Primy odešla úplně. "Omlouvám se, že se k celé situaci vyjadřuji až dnes, avšak sama jsem o ní byla vyrozuměna před pár dny a potřebovala jsem alespoň nějaký čas se se situací vyrovnat. Potvrzuji, že v pozici moderátorky Hlavních zpráv končím. Respektuji rozhodnutí ze strany Primy a CNN Prima NEWS a děkuji za nabídku setrvat na jedné palubě. Rozhodla jsem se ji však odmítnout, a tedy zcela odejít,“ napsala k tomu Lašková na svém Instagramu.

Vyjádření Evy Perkausové

Eva Perkausová ale o změnách, které Prima chystá, prý neměla sebemenší tušení. "Každému normálnímu člověku je snad jasné, že bych nikdy záměrně nevyhodila nikoho z pracovní pozice. Hlavně nejsem k takovým rozhodnutím kompetentní. Vrátila jsem se z mateřské dovolené zpět do práce, což bylo v plánu a se změnami, které jsme se dozvěděli, nikdo ze zasvěcených dopředu nevěděl, včetně mě," napsala Eva na Instagramu.

"Respektujeme rozhodnutí nadřízených, což dělá valná většina z vás/nás. S Gabčou jsme vždy vycházely a vycházíme, protože víme, jak se celá situace má," dodala Perkausová, která v prvním vysílání po kratší pauze zářila a ani jednou se nezadrhla. S novým kolegou Petrem Suchoněm jim to za pultem fungovalo perfektně. A sušelo jim to spolu minimálně stejně, jako s Romanem Šebrlem, který nyní tvoří moderátorskou dvojici se Soňou Porupkovou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy