Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Škatulata, hejbejte se ve zprávách na Primě: Náhrada za Evu Perkausovou, která leží v horečkách

Škatulata, hejbejte se ve zprávách na Primě: Náhrada za Evu Perkausovou, která leží v horečkách
Zdroj: Eva Feuereislová archiv
+ Dalších 5 fotografií
koronavirus?
Dnes večer usedne za zpravodajský pult HLAVNÍCH ZPRÁV na Primě a CNN Prima NEWS nečekaná moderátorská dvojice. Romana Šebrleho (45) doplní Markéta Fialová (49), která tak pohotově zastoupí nemocnou Evu Perkausovou (26). Oblíbená moderátorka se necítí vůbec dobře, podstoupila testy na koronavirus a nyní čeká na výsledek.

Evu Perkausovou trápí od včerejšího večera horečka. "Cítím se, jako když mám chřipku. Ráno jsem měla 37 stupňů, o dvě hodiny později už 38, je to nevyzpytatelné. Piju čaje, jím vitamíny," říká moderátorka, která zároveň společně se svým partnerem podstoupila test na covid-19

"Bylo mojí povinností a zodpovědností vůči kolegům jít na testy. Výsledek bych měla mít do dvaceti čtyř hodin." Na premiéru moderátorské dvojice Markéta Fialová (49) a Roman Šebrle (45) se těší.

"Jsem zvědavá, určitě se budu koukat. Romanovi držím palce a Markéta je profík, to bude excelentní záskok."

"Děkuju Markétě, že dokázala tak rychle zareagovat a zastoupit Evu. Těším se na moderování s tak zkušenou kolegyní. A hlavně doufám, že se Eva co nejdřív uzdraví. Večer nás může s Markétou ohodnotit," směje se Roman Šebrle.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy