Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Skandály kolem seriálu ZOO: Natáčení ohrozilo těhotenství Burešové i rozvod Tomicové

Eva Burešová natočila zatím poslední scény k seriálu ZOO. Kvůli těhotenství si dá krátkou pauzu.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
SERIÁL

Těhotenství Evy Burešové alias Viky nebo provalení nevěry manžela Pavly Tomicové Ondřeje Malého - to vše provázelo seriál ZOO. Televize Prima slaví odvysílání 50. dílu oblíbeného seriálu. Od počátku s sebou ovšem nese pár skandálů.

Seriál ZOO na Primě nahradil divácky veleúspěšnou Slunečnou. Kromě některých z herců divákům nabízí i podobný ústřední motiv, a to zvířecí komparz. Co vše se ale odehrává v zákulisí?

Radostná zpráva Evy Burešové

Začátkem letošního roku se začaly objevovat spekulace, zda není představitelka jedné z hlavních postav Viky v jiném stavu a obavy z toho měli i tvůrci seriálu. Po krátké době se ukázaly jako oprávněné. "Zatím je to neoficiální, ale už o tom mluví celý štáb. Eva to zatím sice oficiálně neoznámila, ale mělo by k tomu dojít každým dnem. Měla by být ve třetím měsíci těhotenství," tvrdil již v lednu náš zdroj přímo z Primy.

Tvůrcům se ale hereččino těhotenství podařilo do seriálu zakomponovat, a tak mimo ni nyní čeká miminko i seriálová Viky. Její osud je ale nyní nejasný. Je již známo, že herec Robert Urban, jehož osud s ní byl v seriálu svázaný, ze seriálu odchází, tudíž se něco takového předpokládá i u Burešové. Ta před prázdninami ale záhadně prohlásila, že by se Viky mohla objevovat v jiné podobě.

Eva Burešová porodila zdravého syna Tristana Williama 19. srpna.

Zrada pro Pavlu Tomicovou

Ne tak radostných událostí se dočkala herečka Pavla Tomicová, která se nám představila v roli vedlejší postavy Anežky Krásné. Špatné zprávy jí byly dávkovány po kapkách. Těsně před Vánoci jí její manžel, herec Ondřej Malý, oznámil, že ji po 19 letech opouští. Nedlouho poté zjistila, že za jeho odchodem stojí její herecká kolegyně a kamarádka Kristýna Kociánová. A aby toho na Pavlu Tomicovou nebylo málo, ukázalo se, že nový pár čeká dítě. Potomek Malého a Kociánové se narodil v září.

Pro herečku to bylo již druhé velké zklamání v lásce. Její první manžel jí utekl za jiným mužem. "Nejvíc jsem se trápila tím, že jsem žila tak dlouho v nepravdě, ale můj bývalý muž mi tehdy řekl, že mě měl tolik rád jako člověka, že ho to zmátlo, prý si myslel, že to půjde. Pak ještě dodal a bláhově si přitom myslel, jakou mi neudělá radost – 'Víš, homosexuálové si vždycky vybírají ty nejlepší baby, protože nejsou zaslepení láskou,'" komentovala tehdy situaci pro Blesk.cz.

Snad bude mít příště herečka již konečně v lásce štěstí.

Budoucnost seriálu ZOO

Jaký bude osud seriálu bez Roberta Urbana a Evy Burešové v hlavních rolích, není nyní jasné. Místo nich by se však na scénu měla dostat nově příchozí dvojčata Lucie a Bára Černá, které ztvární sestry Evy Burešové.

Seriál ZOO se nicméně stále drží na přední příčce ve sledovanosti v primetimu. Podle serveru Mediaguru v úterý jubilejní, 50. díl sledovalo přes 1,2 milionu diváků. Seriál ZOO je nyní jeden nejoblíbenějších pořadů v primetimu. Sledovat jej můžete na TV Prima každé úterý a čtvrtek ve 20:15.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy