Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Skandály čtyřicátnice Nicki Minaj: Mládeži nepřístupný klip i láska s odsouzeným násilníkem, pro kterého chtěla uplácet

Rapperka Nicki Minaj.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Populární raperka Nicki Minaj dnes slaví 40. narozeniny. Užívá si svého dvouletého syna, kterého má s Kennethem Pettym. Zpěvaččin partner však není žádný svatoušek. Na kontě má totiž znásilnění i vraždu! Minaj kvůli němu chtěla před časem uplatit i jeho bývalou oběť, jak ale uvedl portál BBC, ta peníze od slavné zpěvačky odmítla.

Onika Tanyy Maraj, jak zní pravé jméno rapperky Nicki Minaj, je proslulá svým provokativním vzhledem a životním stylem.

Slavný klip Nicki Minaj

Exotická Nicki pochází z Trinidadu, odkud s rodinou odešla hledat štěstí do Ameriky. K hudbě tíhla už odmala, dokonce umí hrát na klarinet, u toho ale nezůstala a přesedlala na hip-hop a rap.

Velký úspěch se dostavil, když začala spolupracovat s raperem Lilem Waynem, který jí zajistil smlouvy s lukrativními společnostmi.

Nicki se prosadila s albem Pink Fridady, kterého se prodaly skoro dva miliony kusů. Minaj natočila i videoklip k písni Anaconda, který měl sexuální podtext a za jeden den ho vidělo skoro 20 milionů uživatelů, čímž porazila i zpěvačku Miley Cyrus s jejím videoklipem Wrecking Ball.

Několikrát trestaný partner Nicki Minaj

Nicky Minaj měla po svém boku rapera Meeka Milla, tento vztah ale ztroskotal a zpěvačka se zamilovala do dalšího rapera Kennetha Pettyho. Ten je však usvědčeným sexuálním deviantem, který znásilnil šestnáctiletou dívku, za což si odseděl čtyři roky ve vězení. Na kontě toho měl Kenneth daleko více. V roce 2006 byl dokonce odsouzen na deset let za vraždu prvního stupně.

Přesto jsou partneři stále spolu a v září 2020 přivítali na světě svého prvního společného potomka. Nedávno se však pár dostal do problémů znovu. Pettyho totiž v roce 2020 zatkli, protože se při stěhování nepřihlásil jako sexuální predátor, což se v USA považuje za federální zločin. Minaj se tehdy dostala k číslu na ženu, kterou se její partner před lety pokusil znásilnit. Měla jí nabídnout půl milionu dolarů, když své tvrzení o sexuálním zločinu stáhne. Ta ale odmítla. „Potřebuji, abyste věděla, že se to stalo,“ měla od ní Minaj slyšet podle BBC.

Nicki Minaj má syna

Nicki často působí jako rebelka, také je ale pracující matka, kterou bolí srdce, kdykoli je kvůli práci pryč od svého dvouletého syna. „Jsem ke svému synovi velmi připoutaná,“ svěřila se pro geo.tv Minaj, která zároveň přiznala, že svého syna nikdy nedala na hlídání chůvě. „Jsem žena z Trinidadu. V naší kultuře nejsme zvyklí na chůvy a cizí lidi, kteří se starají o miminka. Není to ale nic špatného, když to dělají jiné maminky,“ dodala.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy