Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Skandální video! Úplně nahý chlupatý Dominik Feri: Jsi úplně retardovaná

Zdroj: Profimedia
sexuální obtěžování

Dominik Feri (25) po obviněních ze sexuálního obtěžování odešel z politiky i veřejného dění. Nyní se na Twitteru objevilo video, na kterém je údajně právě Feri, který nahý komusi nadává, že je dotyčná retardovaná.

Dnes již bývalý poslanec Dominik Feri byl obviněn desítkami žen ze sexuálního zneužívání. Stalo se tak po článku, který v červnu publikovaly weby A2larm a Deník N. Ten odhalil dechberoucí svědectví žen, na které měl pětadvacetiletý politik vyvíjet nátlak s cílem dosáhnout pohlavního styku.

Politik následně složil poslanecký mandát a odstoupil z probíhající kampaně do Poslanecké sněmovny. Podle neoficiálních informací měl poté odletět do zahraničí. Feri si také nechal ostříhat svůj typický "afro" účes.

"Jsem úplně nahej a ty úplně retardovaná"

Nyní se na Twitteru objevilo nové video s Ferim, na němž úplně nahý Dominik mluví na kohosi a sděluje mu, že je "úplně retardovaná". Záběry se tváří, že video natočil sám Feri. Kdy to bylo, ani kdo video následně vynes ven a jestli je pravé, však není jasné.

Policie mezitím vyšetřuje obvinění vznesená vůči Ferimu. Vzhledem k jejich počtu to zřejmě bude ještě nějakou dobu trvat. Následně se policisté rozhodnou expolitika buďto obžalovat a nebo vyšetřování ukončit.


Související články

Další články