Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Skandální Prostřeno: Sacher dál uráží Smejkala, teď už i Moniku a navíc došlo k úrazu Marie

Richard Sacher: Dál všechny týrá a Pojkarová přišla k úrazu
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
Zranění v Prostřeno

Česká hudebnice Marie Pojkarová (68) se rozhodla své kuchařské dovednosti ukázat v pořadu TV Prima VIP Prostřeno!. Při natáčení se zranila, ale přesto svůj úkol v pořadu splnila. Jídlo ale opět nebylo u stolu hlavním tématem.

Hudebnice Marie Pojkarová (68) se v důchodu rozhodla zúčasnit hvězdného pořadu VIP Prostřeno!. Den před svým výkonem měla zranění a ošklivě se při pádu uhodila do hlavy. To jí ale nezabránilo pořad dotočit a naplno se pustila do vaření. Marie si připravila českou kuchyni, čímž potěšila Moniku Binias. Říkala, že kaviáru a italské kuchyně bylo dost. Čeho bylo také dost, bylo dusné atmosféry. Sama Pojkarová v životě řešila mnoho zlých situací. Budou se mraky ke konci týdne rozplývat?

Pojkarová se při natáčení zranila

Ihned po příchodu se dostalo mezi soutěžícími téma Mariina zranění. Richard Sacher se ihned ujal slova. "Já vám řeknu, co se včera stalo. Bylo šílené náledí a Marie nutně potřebovala na WC, tak zastavila. Najednou slyším volání: Richarde. Já jí šel pomoct a ještě jsem na ni spadnul," vášnivě komentoval Sacher.

Jaro Smejkal hned vycítíl útočný podtext, jelikož kvůli jeho hostině museli soupeři vycestovat z Prahy na sever, kde byla větší ledovka. Pojkarová si přizvala pomocnici, kamarádka jí pomáhala s naléváním drinků a nošením talířů. Monika Binias se na kameru svěřila, že kdyby historku řekla Maruška, tak tomu věří, ale jelikož vše prezentoval Richard Sacher, podle Binias prý vymyslel taktiku, aby Pojkarová mohla mít pomocnici a nepřišla o body. Příběh pokračoval, když se spisovatel začal Marušky vyptávat. "V kolik jsi vůbec přijela z té díry po granátu?" začal útočit Sacher na Jara Smejkala. "Ty vole, ještě jednou řekneš díra a já tě normálně odtud vynesu," rozčílil se Jaro. "Uvědomuješ si, že to je můj domov a moje rodina, moje srdce," dodal Smejkal.

Večer opět ovládl Sacher svými útoky

Po tom, co urazil Sacher domov rodičů zpěváka Smejkala, se debata vyhrotila ještě víc. Překřikování a hysterie se stupňovaly. "Neuvěřitelná drzost, to radši řeknu sprostý slovo než to, co řekneš ty. Ty jsi tak zlej člověk. Radši si zamkni pusu," valilo se na spisovatele.

Tentokrát se Richard pustil i do Moniky a nebral si servítky. "Takže tys vykoktala tři pořady v bulvární televizi, říkala jsi vole, vole a házela jsi hřívou a dokázala jsi 20x víc než já? Maruško, máme tady hvězdu století, tleskáme!" křičel u stolu. "Drž hubu, když s tebou mluvím, frajere. Je důležité chovat se slušně k ženám. A jestli chceš říct, že ti vyhrožuju, tak je to pravda," ozval se Sámer Issa. Poté si šla Binias promluvit s hostitelkou Pojkarovou, aby nehrála Sacherovu hru a neshazovala se. Večer byl ukončen celkem s poklidem, ale to neznamená, že klidný bude i páteční večer u Moniky Binias.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy