Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

SKANDÁLNÍ POSTUP ČESKÉ POLICIE! Luxusní BMW řídil podle MF Dnes hradní pán Vladimír Kruliš!

Proč to řídil člověk, který za volantem neměl co dělat?
Zdroj: BMW
+ Další 3 fotografie
Luxusní policejní vůz BMW i8 řídil přítel a spolupracovník Miloše Zemana Vladimír Kruliš. Tvrdí to MF Dnes. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček to popřel. A popřeli to i lékaři ze záchranky.

Policisté nejdříve vydali zprávu, že luxusní BMW bouralo, protože řidič náhle dostal mozkovou příhodu. Jenže celá věc se nyní zamotala. BMW i8 totiž zřejmě policista vůbec neřídil. Proč tedy zkolaboval? Nebo policejní mluvčí lže?

Podle MF Dnes totiž sportovní vůz řídil zaměstnanec Hradu Vladimír Kruliš. Ten po nehodě utrpěl zranění páteře. Jiří Ovčáček popřel, že by BMW řídil právě Kruliš.

A popřeli to i lékaři ze záchranky. „ZZS ošetřovala dva pacienty. Jedním byl policista, který řídil vůz,“ stojí v prohlášení záchranné služby.

„Není důvod cokoliv tajit a myslím si, že není potřeba o čemkoliv spekulovat. Je potřeba počkat na vyšetřování, které na konci řekne, jak to přesně bylo,“ uvedl ke skandálu ministr vnitra Chovanec.

Zásadní otázkou je, proč ve voze Kruliš vůbec seděl. A pokud řídil, tak proč. Má snad tajný služební poměr u Policie ČR? Nebo si auto jen půjčil?

Skandální je, jak o případu informuje policie. O nehodě nejdříve nikdo neinformoval, vypátrali ji až novináři. Když už o nehodě nešlo mlčet, objevila se zpráva, že řidič za volantem zkolaboval. Podle policie navíc celé prezentaci BMW přihlížel prezident. Jenže Zeman to popřel s tím, že ve 22 hodin již byl v posteli.

Související články

Další články