Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skandální pornofotky vítězky Hotelu Paradise Nely Slovákové! V soukromí fotila s expřítelem svou brněnskou Kometu!

Nela chocholatá
Zdroj: archív
+ Další 2 fotografie

Tak tady jsou.

Fotografie, kvůli kterým má Nela Slováková (23), asi jediná hvězda Hotelu Paradise a momentálně největší brněnská celebrita, tak těžké spaní.

„Ty fotky jsem tehdy fotila pro přítele, je to dva roky stará záležitost. Když jsem byla v Hotelu Paradise odstřižená od mailu, někdo se prý před ním za mě vydával a on mu je přeposlal. Fotila jsem to pro expřítele Tonyho, kterému jsem věřila. To je celé, byla to blbost, nikomu bych to nepřála, tímto to uzavírám a už k tomu nebudu nikdy nic říkat,“ řekla eXtra.cz Nela, která je s fotografiemi smířená a připravila na zveřejnění celého setu (část otiskl bulvár už loni v létě) své okolí.

„Není nic příjemného, když se všichni koukají na něco, co měl vidět jen váš přítel,“ napsala Slováková včera na svůj Facebook s tím, že je se situací vyrovnaná: „Já chápu, že jen děláte svou práci, na vašem místě bych ji dělala stejně,“ dodala pak ještě pro eXtra.cz.

Člověk, který materiál nabízel, byl velmi urputný. A zřejmě se jedná o někoho, kdo není Nele úplně neznámý. K fotografiím totiž přidal i další, nevyžádané, informace intimního charakteru, které prověřujeme. Navíc nelogicky přiložil i dvě profesionální fotografie od Luboše Řezníčka, které vznikly až později a jsou určeny veřejnosti a médiím.

Chtěli jsme ještě připsat něco o ponaučení pro ostatní celebrity, ale je to zbytečné. A navíc, byli bychom sami proti sobě…

Související články

Další články