Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Skandální odhalení před svatbou: Z nevěsty se vyklubala ztracená dcera ženichovy matky

Skandální odhalení před svatbou: Z nevěsty se vyklubala ztracená dcera ženichovy matky
Zdroj: Pixabay
Šok
Příběh jako z telenovely nebo ze hry Járy Cimrmana. Přesně tak by se dala nazvat čínská svatba, která přinesla skandální odhalení. Nevěsta při ní totiž zjistila, že ženichova matka je ve skutečnosti její matka a že její budoucí manžel je adoptovaný.

Překvapivé zjištění čekalo jednu čínskou matku, která při svatbě svého syna odhalila, že jeho nevěsta je její dávno ztracená dcera. Identitu svého potomka odhalila díky mateřskému znaménku na ruce nevěsty. Stalo se tak přímo při obřadu na konci března ve městě Su-čou v provincii Ťiang-su. Informaci zveřejnil portál Times Now News.

Matka i dcera se rozplakaly štěstím. Informace se potvrdila poté, co se žena zeptala rodičů nevěsty, zda je jejich dítě adoptované. Ti domněnku potvrdili s tím, že dívku našli před více než dvaceti lety u silnice. Dotaz je však dostal do rozpaků, jelikož se jednalo o jejich tajemství.

Brala si svého bratra?

Nevěsta pak dostala strach, že si bere svého bratra. Její biologická matka ji však uklidnila s tím, že svého syna adoptovala poté, co se léta snažila marně najít svoji ztracenou dceru. Nejde tedy o biologické sourozence. Pár si pak vyměnil své svatební sliby. Dívka popsala nalezení své biologické matky jako šťastnější než celý svatební den.

Jak ovšem ke ztrátě dcery, kterou následně nalezl někdo jiný u silnice, došlo, není zřejmé. Řada diskutujících na internetu spekuluje nad vlivem takzvané politiky jednoho dítěte, jejímž prostřednictvím se Čína snažila zamezit obrovskému růstu populace, a událost porovnávají s příběhy z filmového dokumentu Národ jedináčků, který o této problematice pojednává.

Příběh si vysloužil také řadu dalších vyjádření ze strany uživatelů internetu. „Neuvěřitelný příběh se šťastným koncem. Přeji oběma do budoucna vše nejlepší!“ napsal jeden z komentujících. „Nový film pro Netflix?“ ptá se další. „Tohle mě zasáhlo, protože jsem se zrovna z výsledků krevních testů dozvěděl, že žena, která mě láskyplně vychovala, nemohla být mojí biologickou matkou. Našla mě opuštěného za košem a vychovala mě jako svého vlastního,“ svěřil se se svým příběhem jiný.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy