Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Skandální konec zápasu století? Rajmont reagoval posměškem. Co řekl Reinders a jaká byla taktika Vémoly?

Vémola vs Marpo: Co řekli Reinders a Rajmont ke skandálnímu konci zápasu a jaká byla taktika Terminátora?
Zdroj: koláž eXtra.cz, publikováno se souhlasem
+ Dalších 10 fotografií
reakce

Bouřlivý aplaus a potlesk vstoje po vítězství Karlose Vémoly? Zapomeňte! Zápas roku mezi „Terminátorem“ a Otakarem Marpem Petřinou arbitr ve čtvrtém kole předčasně ukončil kvůli domnělé malé aktivitě oblíbeného rappera, čímž rozohnil nejen oblíbeného rappera, ale i zaplněné ochozy v O2 areně, z nichž se ozývalo hromové bučení. Kontroverzní závěr dlouho očekáváné bitvy zaskočil i Karlosova trenéra MMA Andrého Reinderse či boxerského experta Matouše Rajmonta, který reagoval na svém Facebooku posměškem.

Vémola sice Marpa porazil technickým KO, od diváků si ale vyslechl hlasité bučení. „Největší zápas v historii československého boxu“ mě poněkud překvapil, napsal na svůj facebookový profil Matouš Rajmont, organizátor nejprestižnějšího boxerského galavečera, jenž se každoročně koná 29. prosince v pražské Lucerně.

Reakce lidí na jeho příspěvek na sebe nenechaly dlouho čekat. „To asi (překvapilo) každého... to byla dobrá komedie, nebo spíš tragédie,“ napsala jedna z uživatelek. „Jak nečekané... Fakt mi připadá, že čím větší humbuk okolo nějakého 'super fightu', tím větší fraška,“ přidal se další z uživatelů.

„Co to do hajzlu bylo? Na TKO měl vyhrát spíš Ota za to neustálé věšení a fauly, co tam předváděl Vémola. Zápas k zblití a Novotný se předvedl jako manažer cirkusu,“ opřel se tvrdě další z uživatelů do "Terminátora" i moderátora večera Ondřeje Novotného.

O zápasu se pro eXtra.cz rozpovídal také Karlosův trenér MMA André Reinders. S jakou taktikou šel „Terminátor“ do ringu? Marpa unavit klinčováním a pak v pátém nebo šestém kole rozjet kombinace a snažit se ho ukončit. Věděli jsme, že to nebude atraktivní box, ale cílem bylo prosadit si svoje. Není to krasobruslení a nehraje se na krásu, cílem je porazit soupeře,“ vysvětloval Reinders, jenž slavil v sobotu dvojitý triumf. Jeho manželka Hana Mašlíková totiž vyhrála v soutěži bikini fitness, jak informovalo eXtra.cz.

Reinders tak měl velký důvod k oslavám. Byť také přiznal, že ho předčasné ukončení duelu ve čtvrtém kole technickým KO překvapilo. „Ukončení bylo za mě příliš brzy. Marpo měl být počítán. Na výsledku by to stejně nic nezměnilo. Respekt patří oběma, Marpovi, že je to sakra tvrdej frajer, a Karlosovi, kterého prostě nic nezastaví,“ uzavřel Reinders.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy