Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Skandální fotka odhalena! FattyPillow ukázal, jak vypadal v pubertě a nakupoval v sekáči

Je tohle vůbec on?
+ Dalších 8 fotografií
Oblíbený youtuber, bavič a streamer FattyPillow alias Karel Sivák (25) jde v posledních měsících pořádně do sebe, ale pokud si myslíte, že jeho momentální váha je vysoká, jste na omylu! Fatty zveřejnil fotografii z puberty, kde vypadal jako bezdomovec!

Zřejmě všichni diváci a fanoušci známého českého youtubera FattyPillowa zaregistrovali jeho kanál Fattyho cesta, kde se rozhodl jít do sebe a udělat něco se svojí váhou. Kromě cvičení se snaží dodržovat i předepsanou stravu a natáčí o své cestě za novým tělem videa.

I když v posledních měsících trochu polevil, jeho nadšení pro hubnutí neupadlo. Pokud si ale myslíte, že jeho momentální váha je šílená, jste na OMYLU! Bez ostychu uveřejnil fotografii sebe, kdy byl v pubertě mnohonásobně větší a připomínal spíše bezdomovce než mladého kluka.

Sám o sobě dokonce napsal: „16–17 let. Buřt z ulice, co měl v peněžence 110 Kč od mamky. Mikina z hrabárny. Nevěděl jsem, co skutečně v budoucnu budu dělat, ale měl jsem sen a ten si plním. Děkuji vám všem.“

Je opravdu obdivuhodné, že jde Fatty takhle s kůži na trh, a zřejmě i staré fotografie mu pomáhají na jeho cestě za novým já. Fatty loni přiznal, že je mu jedno, jak vypadá a že je tlustý. Hubne hlavně kvůli zdraví, protože s nadváhou měl nejen potíže s dýcháním, ale i psychické problémy spojené s obezitou a těžkým dospíváním. Fotografii z jeho puberty naleznete v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články