Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Skandální chování bijce Siváka. Po zápase měl napadnout invalidu na vozíku. Předtím ho prý ponižoval, tvrdí jeho partnerka

Václav Sivák se dopustil nechutného útoku na Štefana Bazso.
Zdroj: Se souhlasem rodiny Štefana Bazso/se souhlasem Oktagon MMA/koláž
+ Dalších 6 fotografií
RFA

K pomalu neuvěřitelné potyčce došlo na posledním turnaji RFA, kde měl jeden ze zápasníků, talentovaný Václav Sivák, napadnout slovenského bojovníka Štefana Bazsa. Ten se přitom pere s nástrahami osudu a kvůli vážnému zranění přišel o dolní končetiny a část lebky. Zatímco Sivák mlčí jako hrob, k incidentu se nyní vyjádřila na sociálních sítích Štefanova přítelkyně. 

Poslední turnaj organizace RFA se neobešel bez skandálu. K nechutnému chování se podle obvinění uchýlil Václav Sivák, jenž napadl slovenského bojovníka Štefana Bazsa, který ještě nedávno bojoval o život. Kvůli vážnému zranění přišel o dolní končetiny a část lebky a nyní je upoután na invalidní vozík. K celé potyčce se prostřednictvím Instagramu vyjádřila Bazsova přítelkyně.


Vše mělo začít ještě před začátkem turnaje, kdy se muž s přítelkyní snažili vyjednat pomoc pro vstup do haly, který byl pro vozíčkáře velmi komplikovaný. „Števo se velmi těšil na RFA, bohužel už při příchodu jsme se střetli s neochotným přístupem pána ve dveřích. Poprosila jsem ho, jestli nám může otevřít rampu, že mám v autě invalidu a potřebuji ho dostat co nejblíže ke vstupu. Byl sníh, led a hodně pršelo. Reakce toho muže byla, že no a co. Chtěla jsem mu vysvětlit situaci a nevím, z jakého důvodu na to reagoval pan Sivák: 'No a co, a já mám zápas na hlavní kartě.' Takový přístup zápasníka mě velmi zarazil,“ kroutila hlavou Štefanova partnerka.

"Po tom, co měl Sivák zápas a odcházel z klece, Števo seděl v první řadě a já za ním. Náš kamarád se postavil, zastal se Števa a zeptal se Siváka, jestli je podle něj v pořádku si zvedat ego takovými poznámkami ke člověku, který nemá nohy. Vtom na něj zaútočil, chtěl ho udeřit a kopnout," popisuje nepříjemnou potyčku Michaela, která se o svého přítele nesmírně bála.

Sivák se k incidentu nevyjádřil

"Potom se spustila mela a Sivák s jeho týmem se do nás pustili hlava nehlava, a to bez ohledu na to, že tam je vozíčkář, který podotýkám, má otevřenou lebku (byla mu odebrána polovina lebeční kosti, pozn.red.) a je velmi náchylný na jakýkoli pád. Sivák a jeho tým ho shodili z vozíku na zem. Následně když jsem šla za Sivákem, zda je to v pořádku, tak jeho reakce byla, že mě ignoroval," pokračuje dál a zároveň přikládá fotografie útoku, při kterém Štefan skončil na zemi.


K incidentu se vyjádřila zatím pouze jedna strana. Václav Sivák, ačkoli je jinak na svých sociálních sítích velmi aktivní, zarytě mlčí. Příspěvky z turnaje RFA už ovšem zveřejnil. Z potyčky jsou v šoku i lidé, kteří kritikou na účet Siváka nešetřili. "Tohle je takový hnus. Karma je zdarma a snad ho to doběhne," píší mnozí fanoušci.

Štefan Bazso má za sebou velmi těžkou životní bitvu. V květnu skončil v nemocnici na ARO s poškozenou krční tepnou. „Jeho mozek nebyl prokrven a okysličen po dobu neuvěřitelných 10 hodin. Přerušením krevního oběhu došlo u Štefana k ischemii mozku. Kvůli zvyšujícímu se tlaku v lebce a masivnímu otoku mozku mu museli lékaři odstranit část lebky. Následky byly fatální... Celá levá hemisféra odumřela. Jeho pravá ruka a noha zůstaly nehybné,“ popsala tehdy jeho zdrcená partnerka pro web Ludialudom.sk.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy