Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Skandalistka z nočního klubu spáchala sebevraždu: Proč brněnská rapperka skončila se životem?

Brněnská rapperka skoncovala se životem.
Zdroj: Facebook, Google StreetView
Brněnská rapperka Zuzana K., která vystupovala pod uměleckým jménem Kjutsju, je po smrti. Dívku nejvíc proslavilo peprné video z pražského nočního klubu, jež často kolovalo po sociálních sítích. Spáchala sebevraždu skokem ze čtvrtého patra nákupního centra v moravské metropoli.

Toužila prorazit jako rapperka, ale dívku z Brna nejvíc proslavilo skandální video. Záběry z jednoho pražského nočního klubu dlouhou dobu kolovaly po sociálních sítích. Zuzana K. alias Kjutsju je bohužel po smrti. Ve dvaceti letech spáchala před týdnem sebevraždu.

Podle informací eXtra.cz se Kjutsju k zoufalému činu uchýlila poté, co jí diagnostikovali vážnou nemoc. Minulé úterý skočila ze čtvrtého patra obchodního domu Letmo naproti brněnskému hlavnímu nádraží. Na místo okamžitě přijela záchranná služba i policie, která smutnou událost stále vyšetřuje.

Dívka hrozivý pád sice přežila, ale později zraněním podlehla v nemocnici. "Všude bylo ohromné množství krve, policisté museli místo, kam dopadla, ohradit stěnami," řekl nám svědek nešťastné události, podle kterého je zázrak, že nebyl zraněn nikdo další. Kjutsju totiž dopadla do míst, kudy denně prochází tisíce lidí.

Teprve dvacetiletá dívka měla celý život před sebou. Poté, co jí lékaři našli zákeřnou nemoc, se však prý úplně zhroutila. Rozhodnutí skoncovat se životem podle jejích přátel přišlo jako rána z čistého nebe. Zoufalý čin od ní nikdo nečekal.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy