Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skandalistka Paris Hilton promluvila o setkání s maniakem: Chtěl mě ubodat kuchyňskými noži!

Paris Hilton
Zdroj: Profimedia.cz

Kdyby nebylo jejího tehdejšího přítele s dost nemožným jménem Cy Waits, zřejmě by už věčná pařička a miliardová dědička Paris Hilton (32) nebyla mezi námi.

Jestli se teď divíte, proč chvilku nepíšeme, tak se potřebujeme nad tou představou mocně vyplakat.

Uf. Paris Hilton se totiž nyní po třech letech rozhodla promluvit o své šílené zkušenosti s jedním maniakem, který ji jako nebohou celebritu denně stalkoval a dokonce se ji chystal i zabít. Dvěma velkými noži. Psychopat Nathan Lee Parada se v roce 2010 vydal do jejího losangeleského sídla a blonďatou dědičku vzbudilo v pět ráno mohutné bouchání na okno. Za ním stál Nathan, v ruce držel dva nože a chtěl, aby ho Paris pustila dovnitř.

Naštěstí ale u sebe zrovna měla svého tehdejšího milence Cye, který vyběhl ven a Nathanovi držel pistoli u hlavy do té doby, než přijela policie. Paris byla po této zkušenosti tak strašně otřesená, že se dle svých slov bála po dobu dvou let opustit svůj domov.

Čili všechny ty fotky z večírků a nočních barů, kde se zpíjela a ukazovala kalhotky, byl asi jen Photoshop.

Parisino přepadení bylo dokonce předlohou jedné části filmu s názvem Bling Ring, který teď bude mít premiéru na filmovém festivalu v Cannes. Zahraje si tam sama sebe a díky filmování sebrala odvahu se s otřesným zážitkem nejen svěřit veřejnosti, ale chce pomáhat i obětem trestného činu, aby netrpěly tak jako ona.

Dědička hotelového impéria má totiž extrémně vysokou schopnost empatie a porozumění. Což naposledy prokázala třeba tehdy, když její současný přítel River Viiperi (21) utrpěl zranění na lyžích. Zcela procítěně ignorovala jeho bolest a pózovala fanouškům ze záchranky.

Související články

Další články