Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Skandalistka Paris Hilton (40) se vdala: Svatba proběhla v luxusním sídle po dědečkovi

Paris Hilton se vdala: Za muže si vzala Cartera Remema
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Svatba

Paris Hilton (40) se konečně vdala za svého Cartera Remana (40), se kterým se zasnoubila letos v únoru. Velkolepá svatba proběhla v rodinném sídle v Bel Air. Na veselku bylo pozváno mnoho slavných hostů, Paris během celé události vystřídala rovnou několik svatebních šatů. Na sociálních sítích zatím ukázala jednu jedinou fotku.

Vdaná paní

Paris Hilton se provdala. Známá provokatérka, skandalistka, úspěšná podnikatelka a dědička hotelového impéria pojala symbolicky 11. listopadu za manžela podnikatele Cartera Remema (40).

Veselka se konala v rodinném sídle v Bel Air, které patřilo jejímu zesnulému dědečkovi.

Celá událost se připravovala opravdu dlouho dopředu. Paris ovšam zatím z celé události na svých sociálních sítích sdílela pouze jednu jedinou fotku, ke které připsala: "Dnes začíná mé navždy."

Pozvání přijali i ti nejslavnější

Paris Hilton oblékla na míru šité šaty z dílny Oscara De La Renty. TV hvězdička ovšem už dříve potvrdila, že si během celého dne bude měnit šaty a u jedněch rozhodně nezůstane.

"Myslím, že jich na sobě dohromady vystřídám asi kolem deseti," prozradila v jednom z minulých rozhovorů. Na svatbu dorazilo mnoho známých tváří, jmenovitě třeba Céline Dion, Emma Roberts nebo Kim Kardashian. Pár se zasnoubil v únoru, své ano si tak řekli po devíti měsících od zásnub.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy