Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Skandalistka Paris Hilton (40) se vdala: Svatba proběhla v luxusním sídle po dědečkovi

Paris Hilton se vdala: Za muže si vzala Cartera Remema
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Svatba

Paris Hilton (40) se konečně vdala za svého Cartera Remana (40), se kterým se zasnoubila letos v únoru. Velkolepá svatba proběhla v rodinném sídle v Bel Air. Na veselku bylo pozváno mnoho slavných hostů, Paris během celé události vystřídala rovnou několik svatebních šatů.

Vdaná paní

Paris Hilton se provdala. Známá provokatérka, skandalistka, úspěšná podnikatelka a dědička hotelového impéria pojala symbolicky 11. listopadu za manžela podnikatele Cartera Remema (40).

Veselka se konala v rodinném sídle v Bel Air, které patřilo jejímu zesnulému dědečkovi.

Celá událost se připravovala opravdu dlouho dopředu. Paris ovšam zatím z celé události na svých sociálních sítích sdílela pouze jednu jedinou fotku, ke které připsala: "Dnes začíná mé navždy."

Pozvání přijali i ti nejslavnější

Paris Hilton oblékla na míru šité šaty z dílny Oscara De La Renty. TV hvězdička ovšem už dříve potvrdila, že si během celého dne bude měnit šaty a u jedněch rozhodně nezůstane.

"Myslím, že jich na sobě dohromady vystřídám asi kolem deseti," prozradila v jednom z minulých rozhovorů. Na svatbu dorazilo mnoho známých tváří, jmenovitě třeba Céline Dion, Emma Roberts nebo Kim Kardashian. Pár se zasnoubil v únoru, své ano si tak řekli po devíti měsících od zásnub.

Související články

Další články