„Kamila Tománková ze zdravotních důvodů ze StarDance odstupuje. O Ondru ale v soutěži nepřijdete, Kamču nahradí v sobotu vypadnuvší Eva Krejčířová,“ zní oficiální oznámení ze StarDance. Ale jak je to tedy doopravdy?

Problém u Kamily opravdu vznikl, ale nemá prý nic společného s Ondřejem. Ozvaly se totiž trable se zády, se kterými se sympatická blondýnka potýká už delší dobu. Kvůli nesnesitelným bolestem musela svou účast odvolat, i když si s lyžařem vedou tak dobře.

A co nakonec bude tedy s Ondřejem, který na sobě tolik zamakal a ze dřeva se stal celkem solidním tanečníkem? Zachránila ho tanečnice Eva Krejčířová, která teď ze show vypadla s Ladislavem Vízkem. První zkoušky už spolu začali a doufají, že si i během tak krátké chvíle, kterou mají do sobotního přímého přenosu, na sebe dokážou zvyknout.

Jenže jinak to nešlo. Kamila doteď zkoušela jít přes bolest a na doraz, ale teď už je to tak nesnesitelné, že se musela strašně přetvařovat, ale bolest v její tváři jste mohli minulé kolo už zaznamenat.

Již tuto sobotu uvidíme, jak to Ondrovi s novou partnerkou půjde, nebo jestli lidem nakonec nesednou a vypadnou.