Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Skandál v SuperStar: Farna skutečně chodí se Pčelárem! Fotky jako důkaz, žhavá noc v klubu a pak… Jak k tomu přijdou ostatní soutěžící?

Farna to začíná se Štefanem přehánět, podobná situace nastala
v soutěži Got Talent před lety v USA a byl z toho pořádný průšvih.
+ Další fotografie

Ewa Farna (19) a její zapalující se lýtka v návaznosti na nedostatek sexu mohou brzy způsobit Nově pořádné problémy.

Porotkyně totiž už týdny prožívá regulérní vztah se soutěžícím Štefanem Pčelárem (24), posledním slovenským zástupcem v soutěži.

Tajné noční výlety do vily SuperStar v pražských Stodůlkách, nekonečné čekání na Pčelára po přenosech… a včera? Jedna hodina ráno, klub Druhé patro v Dlouhé ulici. Farna i Pčelár netuší, že jsou foceni, a tak přichází na řadu další hlazení, smyslné dotyky a dlouhé pohledy do očí. Copak se asi dělo ve vile potom v noci?

To, co bylo původně roztomilé a přehlíželo se to jako klasické puberťácké vzplanutí mladé Polky, přestává být legrace.

Nova je podle všeho o situaci velmi dobře informována a všem by asi udělalo největší radost, kdyby Pčelár soutěž konečně opustil a nehrozil průšvih, kdy si někdo ze zbývající čtveřice soutěžících bude stěžovat na neregulérnost soutěže, jenomže ouha. Pčelárovi díky tomu, že je posledním Slovákem, spíše hrozí, že TV Markíza i Nova udělají vše pro to, aby se v soutěži do finále udržel. Navíc rolí poroty už je v poslední fázi show spíše úloha poradní.

I tak bude třeba, už kvůli bulvárním médiím, zkrotit sexuchtivou Ewu! Lze to ale vůbec?

Mohlo by vás zajímat

Další články