Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Skandál v show Tvoje tvář má známý hlas: Petr Rychlý jako Nedvěd prý podváděl

Je možné, že Petr Rychlý v show Tvoje tvář má známý hlas podvádí a platí pro něj jiná pravidla než pro ostatní účinkující? Co říká k obvinění, že během soutěže švindluje?

Herec Petr Rychlý v sobotu večer rozdělil národ. Polovina diváků TV Nova je nadšená z toho, jak se mu povedlo ztvárnit folkového písničkáře Jana Nedvěda. A ta druhá polovina Čechů? Ti zuří a tvrdí, že Rychlý podvádí, protože jako jediný zpíval na playback.

Oblíbený herec, který je už několik let hvězdou novácké Ordinace v růžové zahradě, se takovému obvinění jen směje a odmítá, že by si pomáhal playbackem.

„Sami diváci si mohou znovu pustit na internetu ten záznam, udělal jsem tam textové chyby, předběhl jsem se trošičku i v rytmu a musel jsem si počkat na refrén,“ uvedl Rychlý pro web TN.cz.

Jenže jak mohl hrát na kytaru, když se o Rychlém ví, že to neumí? Rychlý tvrdí, že se na kytaru dokázal během týdne naučit.

„Samozřejmě pan Jan Nedvěd vybrnkává, kdežto já jsem se naučil takovou tu klasickou špetičku,“ tvrdí Rychlý a dodává, že mu během víkendu přišly desítky gratulací k výkonu. „To se mi stalo snad poprvé v životě. Měl jsem skoro totálně vybitý mobil, byl přehřátý, a když jsem se podíval, tak jsem tam měl asi 87 SMS zpráv,“ chlubí se Rychlý s tím, že mu prý gratuloval i tenista Lukáš Rosol (30).

Související články

Další články