Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Skandál v Red Face 3: Íránský Hulk do Prahy nedorazí. Podvedl nás, hlásí Freescoot

Red Face 3 se přesouvá: Íránský Hulk nás podvedl, říká Freescoot
Zdroj: Se souhlasem RedFace
+ Dalších 8 fotografií
Přesun

Bojovník Sajad Gharibi známý jako „Íránský Hulk“ měl být hlavním tahounem galavečera Red Face 3. Jenže jak se ukázalo, z pořadatelů chtěl zřejmě jen vyloudit peníze a na očekávanou akci nedorazí. Ve videu dostupném na sociálních sítích spoluorganizátor Jakub Smrek alias Freescoot promluvil o celé kontroverzní záležitosti a uvedl, že se Red Face 3 přesouvá na rok 2024.

Galavečer Red Face 3 se měl uskutečnit 9. prosince, ovšem pořadatelé se rozhodli, že celou akci přesouvají na rok 2024. A to z jednoho prostého důvodu. Hlavním tahounem a tváří galavečera byl bojovník Sajad Gharibi alias Íránský Hulk, který je v Íránu proslulý svou mohutnou postavou.

Jenže Íránský Hulk do Česka nakonec nepřijede. Dámy a pánové, musíme oznámit, že Hulk znovu nepřijede do Prahy. Předtím, než měl přicestovat, utrpěl nějaké zranění. Snažili jsme se od něj získat lékařské potvrzení jak pro naše fanoušky, tak i proto, abychom dokázali získat veškeré výdaje, co se týče letenek a podobně. Bohužel přes veškeré úsilí jsme dokumenty nedostali. Spojili jsme se s konzulátem v Teheránu a snažili se dostat Hulka k nám. Dokonce tam odletěl člověk z našeho týmu, který s Hulkem strávil tři dny a pokusil se všechny dokumenty a potvrzení zařídit. Okolo jeho příletu bylo vše zařízeno,“ popsal ve videu na sociálních sítích spoluorganizátor akce Freescoot.

Nezískal vízum

Hulk prý kvůli své chybě nezískal vízum do České republiky. „Den po podání žádosti o vízum požádal Sajad o vrácení pasu a nedodal žádný z dokumentů, které byly nezbytné a o kterých byl opakovaně informován,“ stojí v tiskové zprávě, kterou MMA organizace přidala na Instagram.

„Celé to měl promyšlené a za nás mohu říct, že nás podvedl a chtěl nás okrást o peníze. Furt si žádal o zálohy, což jsou peníze v řádech statisíců, které, doufám, uvidíme zpátky,“ dodal Freescoot s tím, že se tým rozhodl celý Red Face 3 posunout na rok 2024.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy