Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Skandál v ODS: Tahle pohledná blondýna dala straně milion korun darem, kde na to vzala?

Sabina Gajarská dala ODS jako dar jeden milion korun. Přitom pracuje jako
kadeřnice.
Zdroj: Facebook

Sabina Gajarská, za svobodna Spálovská, patří mezi nejštědřejší mecenáše ODS. Kadeřnice na mateřské dovolené poslala straně loni jeden milion korun, a přitom sama nic nevlastní. Kde tedy vzala na štědrý dar?

Na to se snažil přijít deník MF Dnes, ale tomu dala matka Sabiny velmi překvapivou odpověď: „Pěkná je. To je její velká devíza, takže nějaké peníze na to mít bude,“ sdělila, čímž vyvolala spekulace, že Gajarská si na dary ODS vydělává buď prostitucí, nebo má ve vysokých kruzích politické strany milence a rozjíždí nebezpečnou hru.

Gajarská podle deníku nemá v katastru zapsánu jedinou nemovitost na svoje jméno a trvalé bydliště má v chatě na Kroměřížsku, která ale také není její. Ještě jako Spálovská si vzala za manžela podnikatele ve výrobě zdravotnických prostředků, Slováka Jozefa Gajarského, který ale popírá, že by měl být pravým dárcem on.

Podle mluvčí ODS je milionový dar od kadeřnice s oficiálně holým zadkem naprosto v pořádku a splňuje veškeré náležitosti. Lidé na Kroměřížsku by si ale jméno Gajarský měli zapamatovat. Nejspíš tam o něm budou brzy slyšet.

Související články

Další články