Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Skandál v Like Haf: Laduška soutěží se psem, kterého odložila, říkají kritici. Nechtěli mi ho vrátit, hájí se

+ Další 4 fotografie

Na televizních obrazovkách právě nyní běží nová reality show Like Haf, v níž několik párů společně se svými mazlíčky bojuje o výhru půl milionu korun. Mezi účastníky je například Jan Bendig se svým přítelem nebo Laduška a Bohouš. Právě tato dvojice se ale měla dopustit velkého podvodu! “Laduška lže o svém pejskovi,” koluje nyní po sociálních sítích. Infuencerka se o svého mazlíčka údajně dva roky nestarala, svěřila ho jiné rodině a vzpomněla si na něj až těsně přes začátkem natáčení. Ona však tato nařčení odmítá a spekulace vyvrací. 

Televize Prima před nedávnem odstartovala novou reality show Like Haf, v níž účastníci bojují o titul nejlepší influencerské rodiny, která obdrží výhru půl milionu korun. Několik známých párů společně se svými mazlíčky okupuje jednu vilu, plní výzvy a přímo před kamerami zkouší pevnost svého vztahu při kontaktu 24/7.

Mezi soutěžícími páry se objevil třeba Jan Bendig se svým snoubencem nebo také influencerka Lada Horová a její přítel Bohouš Tříska. Právě kolem jejich účasti nyní panuje velký rozruch a diváci volají po jejich vyřazení. Dvojice se prý měla dopustit podvodu!

Lada lásku k psovi předstírá

Ladu diváci televize Prima moc dobře znají, influencerka se totiž na televizních obrazovkách v minulosti již objevila, a to jako účastnice reality show Like House. A právě v tu dobu, kvůli natáčení, údajně svěřila svého psa Tedyho “na hlídání” do jiné rodiny.

Jenže jak se zdá, nejspíš si svého čtyřnohého miláčka “zapomněla” vyzvednout. Na sociálních sítích se objevují informace, že náhradní rodině pejsek údajně zůstal dlouhé dva roky a influencerka si na něj vzpomněla až nyní, krátce před natáčením nového pořadu, v němž by bez psa účinkovat a bojovat o výhru nemohla.

Podle diváků jde o velký podvod

Influencerka si tedy svého psa po dvou letech vzala zpět a v televizi předvádí skutečně show, že svého Tedíka bezmezně miluje. Podobně to působí i na Instagramu, který Lada nyní zaplňuje snímky se čtyřnohým miláčkem.

Ale má to háček. Ozvala se rodina, která se o psa dva roky starala, aby o něm získala informace a především dostala možnost ho vidět. Po dobu společného soužití si pejska oblíbila a vybudovala si k němu silný vztah. Lada však prý náhle přestala komunikovat a rodina se proto rozhodla jít s problémem ven.

Zklamala své fanoušky

Rodina poskytla screenshoty zpráv, které se nyní objevily ve videu na YouTube. Ze zveřejněných úryvků chatů je patrné, že influencerka neměla povědomí ani o věku zvířete - v televizi uvedla, že pes je starý 4 roky, ale ve skutečnosti mu jsou pouze 3. Screenshoty navíc odhalily, že Lada dosud pečující rodinu prosila o fotky a videa se psem, aby vše působilo důvěryhodně, a to tak, že Lada je skutečně nejlepší “psí maminka” na světě.

I když pes skutečně patří Ladě, lidé hovoří o velkém podvodu a volají po vyřazení zmíněného páru ze soutěže. “To je naprostej humus, je mi smutno,” píší lidé. “Nejhorší je, že ten pes je momentálně hrozně ve stresu. Nový páníček a ještě kamery? Sobecká jako vždy,” píší jiní.

Lada vše popírá, poskytla exkluzivní vyjádření

Celá situace tak nyní působí tak, že Lada předstírá lásku k psímu parťákovi právě kvůli finanční částce, o kterou díky němu může v reality show bojovat. Ona ale vše zásadně popírá a situaci vysvětluje tak, že psa svěřila do péče dobré kamarádce, kterou znala velmi dlouho a věřila jí. Pak však podle Lady nastal zvrat. "Nechtěla mi ho vrátit. Odmítala mě, blokovala mě a vždy domluvu zrušila," vysvětluje influencerka. Celé vyjádření pro redakci eXtra.cz si můžete pustit v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy