Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Skandál v královské rodině: Harry a Meghan králi Karlovi nepopřáli k narozeninám

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
britská královská rodina

Britský král Karel III. v pondělí oslavil 74. narozeniny. Dostal stovky gratulací, jedna však chyběla. Podle serveru Express princ Harry a vévodkyně Meghan tuto událost veřejně nepřipomněli. Jde o pokračování zákopové války v britské královské rodině?

Princ Harry a Meghan Markle v pondělí podle listu Express veřejně nepopřáli králi Karlu III. k 74. narozeninám. Karel oslavil narozeniny poprvé od nedávné smrti své matky, královny Alžběty II. Jeho další syn a Harryho bratr William s manželkou Kate panovníkovi veřejně popřáli a sdíleli jeho fotku na Twitteru.

Přání jen od jednoho syna

"Přejeme šťastné narozeniny Jeho Veličenstvu králi!" napsali v příspěvku. Oficiální twitterový účet královské rodiny, který poskytuje aktuální informace o králi, královně choti a dalších vyšších královských rodinách, také zveřejnil video britské armádní kapely, hrající skladbu Happy Birthday během ceremonie výměny stráží.

Na webových stránkách vévody a vévodkyně ze Sussexu však bylo podezřele ticho. Pár minulý rok opustil Facebook i Twitter, protože kritizoval „nenávist“, kterou tam zažil, jak uvádí The Guardian. Od ledna 2020 nepřispívali Harry a Meghan ani na svůj instagramový účet Sussex Royal, který má 9,5 milionu sledujících.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy