Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Skandál v Hradci: Dívka chtěla zaplatit lístek stokorunou, řidič ji VYHODIL A ZBIL

Zdroj: youtube
foto uvnitř
V Hradci Králové napadl řidič (51) trolejbusu dvacetiletou cestující. Případem se nyní zabývá policie. Důvod, proč to udělal, je až k neuvěření. Řidič se rozčílil, protože dívka chtěla platit stokorunou.

Policisté v Hradci Králové řeší výjimečný případ, kdy řidič městské hromadné dopravy napadl cestující. Konkrétně se incident odehrál 16. května v trolejbusu číslo 7. Na případ upozornil portál TN.cz

Dvacetiletá dívka nastoupila do dopravního prostředku a chtěla jízdenku zaplatit stokorunou. Na to jí řidič odvětil, že není jeho povinností brát stokoruny, i když měl na vrácení. Dívku vyhodil se slovy, že nemůže dál pokračovat v jízdě.

Poté, co jedna ze svědkyň nabídla na rozměnění, se slečna vrátila zpět a šla za řidičem s 30 korunami. Řidič ji ovšem násilně vysoukal ven z trolejbusu a pak ji začal mlátit. Dívka schytala facky i pěsti, jenže řidič zřejmě netušil, že vše bylo zaznamenáno na kamery. Dopravní podnik Hradec Králové po zhlédnutí videa řidiče ihned vyhodil. To možná ale nebude jediný trest. Protože se incidentem zabývala i policie, která ho obvinila z výtržnictví, řidiči hrozí až dva roky za mřížemi.

Související články

Další články