Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Skandál v Eurovizi! Putin zakázal účast na 3 ročnících a mezi účastníky měl svého člověka! Co se stalo?

Skandál v Eurovizi?
Zdroj: instagram
V Rusku se řeší obří skandál! Když už nepomáhají tanky, Putin nasadil proti Ukrajině sílu zpěvu. Pomohlo to?

Vítězem dvaašedesátého ročníku Eurovize v Kyjevě se stal zpěvák Salvador Sobral, tudíž následující ročník Eurovize proběhně v Portugalsku. Ale to by bylo, aby se i do takové umělecké soutěže nepřipletla politika. Jistě, Salvador měl u odborných porot i diváků většinu, ale průběžně s napětím bojoval s bulharským zpěvák Kristianem Kostovem.

Tento sedmnáctiletý zpěvák však nežije v Bulharsku, za které bojoval, ale v centru Moskvy. Před zahájením Eurovize ruské tajné služby zakázaly vstup všem ruským občanům na Ukrajinu. To se vztahovalo i na ruskou zpěvačku Yuliy Samoylovou, která se na Eurovizi i při svém handicapu pečlivě chystala. Ale i přes to všechno vítězství Portugalsku moc přála.

„Jsem velmi ráda, že Portugalsko zvítězilo. Salvadore Sobrale, jsi skvělý! Kouzelný hlas a zasloužené vítězství," uvedla Samojlovová na videu, které zveřejnila na svém Instagramu.

Ale teď zpět k mladému Kristianovi. Ten sice bravurně zazpíval svojí píseň “Beautiful Mess”, ale na pomyslné vítězství nedosáhl. Podle ruských novin měl Kristian Kostov v plánu po svém vítězství rozbít trofej Eurovize uprostřed Rudého náměstí, jakožto protest proti Ukrajině. Byly výsledky kvůli tomu zmanipulované, a nebo ruská média jen kopou kolem sebe? Toť otázka.

Související články

Další články