Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Skandál v Cannes! Hvězdu seriálu Anna Boleynová okradli během festivalu. Odcizili jí šperky za stovky tisíc korun

Představitelce Anny Boleynové někdo ukradl šperky v hodnotě více než stovky tisíc korun.
Zdroj: Profimedia
Krádež šperků

Zloději ukradli současné představitelce historického seriálu Anna Boleynová šperky za více než 240 tisíc korun! Krádež se stala během jejího pobytu v Cannes, kde se momentálně koná filmový festival. 

Afroamerické herečce Jodie Turner-Smith (34) byly odcizeny šperky za 8000 liber, což je v přepočtu více než 240 tisíc korun. Zmizely jí z hotelového pokoje, kde byla ubytovaná kvůli filmovému festivalu v Cannes, kam přijela propagovat její nový film After Yang.

V pátek si zašla na snídani v pětihvězdičkovém hotelu Marriot a když se vrátila zpět do pokoje, její šperky byly pryč! Zloději podle webu The Sun odcizili drahokamy i snubní prsten po její matce. Na premiéře filmu měla noc před krádeží na sobě šperky z limitované řady značky Gucci včetně zlatého náhrdelníku s diamantem, ale ty prý podle zdrojů byly ještě před krádeží vráceny.

Později toho dne přidala na svůj Twitter komentář: „Nemyslela jsem si, že poslední den v Cannes strávím 2,5 hodiny na policejní stanici, ale jsme tu.” Odcizení se zatím stále vyšetřuje.

Kontroverzní film

Jodie je momentálně nejvíce známá z nového seriálu Anna Boleynová, kde ztvárnila hlavní roli. Kolem filmu však panuje mnoho negace, protože se lidem nelíbí, že byla do historického snímku o anglické královně obsazena černoška. Podle mnohých to působí nevěrohodně a připadá jim to jako výsměch historii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy