Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

SKANDÁL V BRNĚ: V hračkářství vystavili návod, jak souložit! Děti se smějí, matky zuří!

Tohle si v brněnském hračkářství za rámeček nedají!
Zdroj: eXtra.cz
Brno opět dokázalo, že na nekončících vtipech na jeho adresu není ani špetka neoprávněnosti. Kdo v posledních dnech prošel kolem výlohy tamního hračkářství v Masarykově ulici, tomu musela spadnout brada. Dětský obchod totiž přímo ve výloze nabízel romantické předměty, mezi nimiž nechyběl ani polštářek se sexuálními polohami. Už i na brněnské matky bylo tohle moc!

Sexuální polohy na celý týden na jediném polštářku? Jako vtipný dárek pro drahou polovičku nemůže vyvolat pohoršení. Velké pozdvižení ale způsobilo dětské hračkářství v brněnské Masarykově ulici, které takový polštář s návodem k souložení nabízelo přímo ve své výloze.

„No je to síla. Ještě, že mám teprve dvouletého syna, který z toho zatím nemá rozum. Ale pro rodiče starších dětí muselo být těžké jim vysvětlit, co to vlastně na polštáři viděly,“ uvedla pro eXtra.cz kolemjdoucí maminka s kočárkem.

Tohle bylo dokonce i na Brno moc. Šlo snad o snahu dětského hračkářství, aby se rodilo víc dětí? Nepochybně by to byla to neotřelá strategie, ale není sporu o tom, že takové obrázky by dětem, zvlášť v obchodě s hračkami, přijít na oči neměly.

Proto jsme oslovili společnost, která dotčený dům hraček provozuje. „V Domě hraček Sparkys v brněnské Masarykově ulici došlo k hrubému pochybení ze strany obsluhy prodejny, která z vlastní iniciativy umístila do valentýnsky laděné výlohy polštář určený svou tematikou dospělým, nikoli dětem,“ řekl pro eXtra.cz mluvčí Wormelen Group Jakub Koutek.

„Obsluha tak učinila bez předchozí konzultace s centrálním vedením společnosti Wormelen Group, která provozuje síť hračkářství Sparkys, Bambule, Maxíkovy hračky či HM Studio. Předmět byl již z výlohy vyňat a společnost Wormelen Group učiní patřičná opatření, aby se podobná situace již v žádné z jejích prodejen neopakovala. Společnost Wormelen Group vyjadřuje hlubokou omluvu všem svým zákazníkům z řad dětí i dospělých, kteří zmíněný předmět ve výloze spatřili,“ uzavřel Koutek.

Související články

Další články