Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Skandál v Bílém domě! Bratr Obamy bije své manželky a spí s nezletilými žákyněmi!

Malik Obama s bratrem Barackem.
Zdroj: Daily Mail

Oba nevlastní bratři mají politické sklony, zatímco Barack Obama (52) je nejmocnějším mužem naší planety, jeho bratr Malik (66) právě teď bojuje o post guvernéra keňské oblasti Siaya. A bojuje nejen o post, ale taky o svou čest.

Několik žen z jeho manželského klanu jej obvinilo z toho, že Malik své manželky bije, opakovaně se dopouští nevěry včetně intimního styku se sedmnáctiletou žačkou. A to v zemi, kde mnohoženství je sice povoleno a všichni vyznávají islám, ale sex je povolen až od 18 let.

Jedna z jeho žen, dvacetiletá Sheila, měla dost domácího týrání a na Malika vytáhla pěkné nechutnosti. Svatba s ním byla podle ní největším omylem jejího života, zejména i proto, že Malik si muslimskou víru vykládá pro sebe, jak se mu to hodí. Zacházel s ní jako s majetkem a bití bylo na denním pořádku.

Další z jeho žen, Hafsa (33), si vzala Malika jako svou školní lásku, ale z manželství utekla po pěti letech. Nedokázala vydržet neustálé bití a ponižování nejen sebe, ale i ostatních spolumanželek. Za jejich společného manželství jich prošlo domácností na dvanáct. „Je to strašně zlý muž a už nikdy jej nechci vidět,“ tvrdí o něm Hafsa. A spolu se Sheilou nejsou jediné.

Malik Obama je synem Baracka Obamy staršího a jeho první ženy Kezie, vyrostl v Nairobi a s budoucím prezidentem se setkal až v roce 1985, kdy ho Barack požádal, aby mu šel za svědka na jeho svatbě s budoucí první dámou Michelle. Malik se nyní snaží této rodinné přízně využít a doufá, že mu stopy po skandálu vyhladí samotný Bílý dům a teplé místo guvernéra čeká jen na něj.

No, pokud platí rčení, že krev je hustší než víno, má Malik po starostech a může se dál věnovat svému bohulibému koníčku.

Související články

Další články