Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Skandál u lidovců: Ministr Jurečka se na diskotéce "vykusoval" s partou zlatokopek, uvedl známý DJ

Skandál u lidovců: Ministr Jurečka se na diskotéce "vykusoval" s partou zlatokopek, uvedl známý DJ
Zdroj: Facebook.com
Strana KDU-ČSL před volbami bojuje o každý hlas. Preference jsou na hraně a vůbec není jisté, zda se strana do sněmovny dostane. Lidovecký ministr Jurečka se nyní prý rozjel tak, že preference poletí nahoru. A nebo prudce dolů... Co o noci z pátku na sobotu říká DJ Roxtar?

Lidovci si vždy potrpěli na rodinu a takové ty správné křesťanské vazby mezi lidmi. Římský katolík Marian Jurečka má doma dokonce 5 krásných synů.

Nyní se ale na facebookovém profilu DJ Roxtara objevilo svědectví, které do lidovecké koncepce moc nezapadá.

Za třináct let praxe za dj pultem jsem zažil mnohé. Ale vožralýho aktuálního "lidoveckýho" ministra zemědělství, kterej se vykusuje s klubovejma zlatokopkama ještě ne. No tvl," napsal v sobotu ráno DJ Roxtar na svůj profil.

A dokonce kontaktoval vedení KDU-ČSL, aby se k celé věci vyjádřilo. Na štábu ale asi zatím neví, o co jde. Přeci jen události z noci jsou příliš čerstvé.

"Já o tom nic nevím, tak to nemohu komentovat, obraťte se na pana Jurečku," uvedla mluvčí KDU-ČSL Petra Hrušová.

DJ Roxtara a také pana ministra Jurečku jsme se v sobotu dopoledne pokusili telefonicky kontaktovat. Zatím bez výsledku.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články

Nejnovější kauzy