Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Skandál s robertkem mu vynesl popularitu: Bohuš Matuš vydělává dvakrát tolik než před covidem

Bohuš Matuš na premiéře filmu Karel.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
peníze

Není to tak dávno, co zpěvák Bohuš Matuš (48) v televizi v legraci vyprávěl historky o dřevěném robertku a další intimnosti, aby si pak následně postěžoval, že intimní poradna na TV Nova ho připravila o výnosný kšeft. Dnes je situace ale přesně opačná. Jak se naší redakci svěřil, neví, kam dřív skočit.

Bohuš Matuš vydělává majlant

„Hodně si užívám malé dcery, ale zároveň mám strašně moc vystoupení. Zatím se mi to v pohodě daří skloubit dohromady. Ale je to lepší než dřív. Jak o nás pořád někde psali, a já za to kolikrát nebyl úplně rád, tak je o hodně víc vystoupení. Platí víc a je toho určitě dvakrát tolik než před covidem,“ překvapuje ve vyjádření pro eXtra.cz umělec Bohuš Matuš.

I peprnosti s dřevěným robertkem mohly mít vliv. „To určitě, to moc pomohlo,“ přidává se smíchem majitel jednoho z nejlepších hlasů u nás.

Říká se, že i negativní reklama je taky reklama a u otce dvacetiměsíční dcery Natálky to platí obzvlášť.

Neuvěřitelná historka

„Bohužel mi kvůli tomu zrušili už jedno vystoupení, přišel jsem kvůli tomu o peníze,“ řekl eXtra.cz přitom koncem dubna zkroušeně. „Úplně to nechápu. Vždyť jsem tam neříkal nic špatného. Dokonce mi volají i různí lidé a říkají, že jsem tam byl vtipný,“ kroutil hlavou. Jenže některý z pořadatelů si to evidentně nemyslel.

Existují různé příběhy a znám jednu rodinu, kde muž vše nezvládal, a tak v dílničce vyřezal, protože to byl kutil, robertka. Uspokojil tu ženu tím robertkem," odpověděl Matuš na Nově na otázku, jak zvládat velký věkový rozdíl ve vztahu a udržet tempo v posteli. „Ze dřeva?“ ujišťovala se jeho žena Lucie. „No měl to všechno ohoblované. Takže pak byla velice spokojená a jsou spolu dodnes,“ dokončil na jaře Bohuš příběh pro pořad Život ve hvězdách, který zněl jako z parodického erotického filmu.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy